Луцьк змагається за те, щоб прийняти волонтерів з усієї України в проекті «БУР». ФОТО

01 Березня 2019

Луцьк відвідала команда організаторів соціального проекту «Будуємо Україну Разом» (БУР) Львівської освітньої Фундації.

Із 62 міст обласний центр Волині потрапив у 20 фіналістів і тепер бореться за те, щоб потрапити до 14 міст-переможців.

Якщо проект у Луцьку відбудеться, волонтери «БУРу» допоможуть облаштувати новий молодіжний центр на території центрального парку. А також проведуть ремонтні роботиу у будинках місцевих родин, які опинилися у скруті.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ШУКАЮТЬ РОДИНИ ДЛЯ УЧАСТІ В СОЦІАЛЬНОМУ ПРОЕКТІ «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ»

Заявку від міста на конкурс сформували та подали за ініціативи департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради.

Такі ознайомчі візити активісти Львівської освітньої Фундації проводять зараз у різних регіонах України. Як розповів один із представників Олексій Лавриненко, серед претендентів – не лише міста, а й села, й об’єднані територіальні громади. Серед обласних центрів – лише Луцьк і Чернівці.

В одному населеному пункті волонтерський табір триває два тижні. По всій Україні вони проходитимуть у квітні-жовтні. У проекті візьмуть участь волонтери з різних куточків України та з-за кордону, які заповнять анкету та пройдуть відбір.

Головною ідеєю програми є побудова спільного помешкання та руйнування стін між людьми через спільну працю, об’єднання молодих людей, надаючи допомогу людям, створюючи громадські простори. А розпочалося все у 2014 році із прифронтових містечок на Донбачі, де волонтери допомагали відбудовувати будівлі, які постраждали від війни.Результати конкурсу оголосять приблизно через два тижні.

Фінансування проет отримує за рахунок грантових коштів, коштів Міністерства молоді та спорту, місцевого бізнесу та спільноти БУР-друзів, які допомагають на основі краудфандингу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: BLOG: ЯК ВОЛИНСЬКА ЖУРНАЛІСТКА ПРОВЕЛА «БУРЕМНУ» ВІДПУСТКУ В МАРІУПОЛІ


Довідково: «Будуємо Україну разом» – це культурно-освітня програма Львівської освітньої Фундації, яка через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності. Впродовж чотирьох років понад дві тисячі волонтерів відбудували 170 будинків для потребуючих сімей у 18 областях України. Також БУРівці створили 13 молодіжних центрів.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter