Луцьк потрапив на сторінки всеукраїнського молодіжного журналу. ФОТО

17 Серпня 2020

На сторінках всеукраїнського молодіжного журналу «Repost» з'явилася інформація про Луцьк. Там міститься інформація про те, чому варто відвідати наше місто, про Луцьк мистецький та Наукові Пікніки, про Луцьк спортивний та Луцький міський молодіжний центр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКОМУ ПАРКУ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ МОЛОДІ. ФОТО

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міськради.

«А в нас приємна новина!
Не були впевнені, що встигнемо, але тепер можемо похвалитися...

Завтра, під час святкування Міжнародного дня молоді, якщо є охота, зможете отримати примірник Repost.

Крутий молодіжний журнал, який мандрує Україною, але має свою маленьку Батьківщину – Івано-Франківськ. Презентація чергового номеру днями як раз відбулась у цьому чудовому місті!

Але, завдячуючи людям з великої літери Мар'яни Циганин та Тетяна Мельник цей молодіжний шедевр не тільки цього разу просто приїхав до Луцька, а й містить трохи інформації про Луцьк.

Про те, чому наше місто варто відвідати; про Луцьк мистецький та Наукові Пікніки; про Луцьк спортивний та Луцький міський молодіжний центр. Тут можна побачити яскраві фото спортивних змагань, туристичних об'єктів, Луцької Венеції.

Подяка Управлінню туризму та промоції міста Луцької міської ради та особисто Катерині Мойсюк за допомогу у підготовці матеріалу про Луцьк туристичний та культурний!», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter