Луцьк отримав дев'ять нових тролейбусів. ФОТО

25 Січня 2022

Сьогодні, 25 січня, Луцьк отримав ще дев'ять нових тролейбусів, які найближчими днями виїдуть на маршрути №1, 2, 5, 12, 15 та 15а.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці міський голова Ігор Поліщук.

«Такі тролейбуси Луцьке підприємство електротранспорту вже експлуатує півтора року. Саме тоді місто отримало перші екземпляри громадського транспорту, і вони добре себе зарекомендували,

Тролейбуси надійні, не мають значних поломок та найголовніше – зручні, про що неодноразово відгукувались лучани. А ще, що важливо для міського комунального підприємства, вони в умовах критичного зростання вартості електроенергії, допомагають нам економити кошти, адже, орієнтовно, на 30% споживають менше електроенергії, ніж старі тролейбуси. Це дуже суттєво, тому що у вересні витрати підприємства на електроенергію становили 1,4 млн грн, а у зв‘язку з зростанням ціни вже у січні — 3,8 млн грн. Таким чином вартість електроенергії зросла майже в три рази, а вона є основним паливом для тролейбусів. Нові ми будемо використовувати максимально, щоб замінити старі та ті, які вже віджили своє і перебувають на межі строків експлуатації.

В середині лютого місто планує повністю отримати усі тролейбуси, а це – ще 8 одиниць транспорту.

Поступово реалізовуємо нашу програму "Луцьк без маршруток", щоб максимально замінити старі "Богдани" та "Еталони" на нові тролейбуси й комфортні та сучасні автобуси», – йдеться в дописі.
2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter