Лучанин, який підкорює мережу співом, працює продавцем і думає підкорити Х-Фактор. ВІДЕО

28 Січня 2019

Лучанин Сергій Поліщук, який підкорює соцмережу Фейсбук талановитим виконанням пісень, працює продавцем-консультантом та вчився грати на гітарі по відео в YouTube.

Молодий чоловік наважився показати свій талант в кількох спільнотах, де відразу отримав багато схвальних відгуків. «Таблоїду Волині» Сергій розповів, що співу його особливо ніхто і не вчив.

«Ще був школяром, коли мене бабця віддала вчитись у музичну школу по класу акордеон. Ноти мене не дуже захоплювали, тому грав все на слух. Співати почав з дитинства. Вчити співу мене ніхто і не вчив. Після школи вступив до Волинського державного училища культури і мистецтв. Закінчив заочно народно-пісенне і водночас працював художнім керівником. Але ніколи професійно не займався вокалом.

А на гітарі навчився грати як був закордоном. Інструмент мені подарував брат, але я не знав з чого почати. Дивився відео в YouTube, запамятовував аплікатуру акордів, і з часом все почало виходити. Головним стимулом було бажання...

По життю ж працював в основному на будівництві, тому що наша держава не змогла на той час, коли я працював офіційно, забезпечити нормальну заробітну плату. Зараз працюю продавцем консультантом в маркеті "Нова лінія"», – розповідає Сергій.

Хлопець зізнається, що задумувався і про велику сцену та досі подумує взяти участь у відомому вокальному талант-шоу Х-Фактор. Є у нього і власні пісні, проте ще не доведені до ідеалу, тож поки Сергій ними не ділиться. Відео власного співу та майстерної гри на акордеоні виставляє у соцмережах та на YouTube.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5

Читати ще

Коментарі

Читачка

Дуже гарно! Думаю, є всі шанси потрапити в Х Фактор!

Фан

Ну а хілі, до він такий парєнь!

Шмєль

Співали якось разом, дійсно дуже талановитий юнак, удачі тобі!

Лучанин

Дуже круто

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter