Люксембург, Люксембург; Ренфілд: що подивитися в «Адреналіні»

20 Квітня 2023

Лучан запрошують переглянути новинки у кінотеатрі «Адреналін».

БРАТИ СУПЕР МАРІО В КІНО

Жанр: анімаційна пригода

Режисер: Аарон Горват, Майкл Джеленік

Зустрічайте супер братів Маріо та Луїджі у новій захопливій кінопригоді. Пориньте разом з ними у захопливий світ лабіринтів і загадок на пошуки втраченої принцеси.

Сеанси: 12:00; 14:00

ЛЮКСЕМБУРГ, ЛЮКСЕМБУРГ

Жанр: комедія, драма

Режисер: Антоніо Лукіч

В ролях: Аміл Насіров, Раміл Насіров, Наталія Гнітій, Людмила Саченко, Віктор Драпіковський, Доріс Майданюк, Карина Черчевич

Є чимало гарних місць для смерті. Люксембург – не одне з них. Але гарний чи ні, Люксембург робить смерть дуже дорогою. Коли брати-близнюки дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі, вони вирушають у подорож, аби побачити його востаннє. Та чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким же поганим татом, як вони його пам’ятають?

Сеанси: 18:10

РЕНФІЛД

Жанр: комедія, слешер

Режисер: Кріс МакКей

В ролях: Ніколас Кейдж, Ніколас Голт, Аквафіна, Бен Шварц

Події розгортаються у Новому Орлеані у наші дні. Тут мешкає граф Дракула (Ніколас Кейдж). Сучасний світ анітрохи не змінив його: він так само жадає людської крові, яка живить та підтримує його. Вірний слуга Дракули Ренфілд (Ніколас Голт) віднедавна усвідомлює усю ненормальність ситуації. Він волів би розірвати стосунки зі своїм господарем, однак це не так легко, як хотілося б. Сил та рішучості Ренфілду додає його кохання – чарівна та розумна офіцерка дорожньої поліції Ребека Куїнсі (Аквафіна).

Сеанси: 16:00

БАЧЕННЯ МЕТЕЛИКА

Режисер: Максим Наконечний

У ролях: Ріта Бурковська («Парфенон»), Любомир Валівоць, Мирослава Витриховська-Макар, Наталка Ворожбит

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Сеанси: 12:30, 16:00, 18:20

ЗІРКИ І ЦУКОР

Жанр: комедія

Режисер: Себастьян Тулар

В ролях: Юст Ріад, Фенікс Броссар, Майкл Клер, Любна Абідар, Ліка Мінамото

Кондитер-мільйонер, зірка інстаграму із півмільйонною аудиторією підписників, що здолав шлях від хлопчика-невдахи з прийомної родини до переможця у чемпіонаті світу серед кондитерів! Від самого дитинства у нього була лише одна пристрасть - тістечка. Жодна перешкода не змогла завадити хлопцю на шляху з маленького містечка до Монако, де він у 22 роки здобув титул наймолодшого і найперспективнішого кондитера. Щоб згодом у Парижі здійснити свою мрію: працювати з найкращими і стати найкращим!

Сеанси: 13:00, 16:30

БЕЗ ПАМ'ЯТІ

Жанр: трилер

Режисер: Гійом Бюро

В ролях: Лейла Бехті, Луїз Бургуан, Карім Леклу, Еммануель Шаафф

Пацієнта з повною амнезією забирає з лікарні жінка, яка стверджує, що це її чоловік, зниклий безвісти під час Першої світової війни. Повна втрата пам’яті примушує чоловіка вивчати заново своє ім’я, оточення, професію і вподобання. Аж раптом з’являється інша жінка, яка наполягає, що його звати геть по-іншому, і що саме вона – його справжня дружина. Як розібратись, де правда, а де маніпуляція, якщо твоя пам’ять, як чистий аркуш?

Сеанси: 14:30, 18:00

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter