«Люди в чорному», інсталяція та екоярмарок: як розважає «Промінь» на своєму Дні народження. ФОТО

24 Серпня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Сьогодні луцький РЦ «Промінь» святкує свій другий День народження та вперше влаштував «Ecostumfest». Ця подія для думаючих та свідомих людей, які готові на зміни.

Для гостей приготували особливі зони: для дітей– від «Смугастого носорога», а для дорослих – арт-терапія, музична зона від Дмитра Березюка, спікер-зона, екоярмарок, виставкова зона та розваги від діджея.


На Ярмарку всі бажаючі мають шанс придбати екодрібнички для дому та повсякденного життя: екощітки, шопери, смачну органічну пастилу та навіть екопосуд.

У дитячій зоні від «Смугастого носорога» зібрались всі малюки фесту. Діти малювали піском, розписували фігурки та навіть рибалили. Всім бажаючим робили фейс-арт та глітерне тату.Особливістю фестивалю став перформанс від «людей у чорному» на тему фестиваля. Цей інтерактив змусив задуматись та переосмислити своє буття усіх присутніх.У виставковій зоні можна було придбати та протестувати електричний та звичайний велосипеди – з нагоди Дня народження РЦ «Промінь» тут пропонують чималі знижки на ці двоколісні машини.


Першим спікером став Володимир Редкач зі своєю командою: вони розповіли історію своєї боротьби зі смородом у Луцьку та подискутували на цю тему з присутніми.
На сеансі арт-терапії від Вікторії Безух цього разу пропонували індивідуальні техніки для будь-кого, хто хоче відкрити та дізнатись більше про себе. Також тут зоні можна долучитись до масової роботи та розмалювати величезний банер фесту.
«Родзинкою» цього фесту став художник-стрітартер, який розмальовував картонні коробки.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter