Успішно!

Любарт, Леся та Ігор Поліщук: про Луцьк зняли нестандартний проморолик 

У Луцьку закінчили знімати нестандартний проморолик про місто. Зокрема, у відео розповідають про секретні місця Луцька та навіть залучають авіацію. 

У Луцьку закінчили знімати нестандартний проморолик про місто. Зокрема, у відео розповідають про секретні місця Луцька та навіть залучають авіацію. 

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці «Капці Любарта».

Ролик готують на замовлення Управління туризму та промоції міста. У неділю, 28 листопада, відбулися зйомки фінальної сцени. В кадрі ожила Леся Українка завдяки Олені Григоренко та король Любарт, якого зіграв Дмитро Мандзюк. Також в ролику знявся сам міський голова Ігор Поліщук. 

«Після перегляду відео лучани відкриють частину свого незнайомого Луцька», – стверджує режисер проморолику Олександр Стеренчук. 

З акторами режисер працює уже не вперше. Раніше знімали промоційний ролик для Луцького підземелля, який презентують лучанам у 2022 році. 

«Кожного разу чекаю зйомок як свята! Ретельно готуюсь, створюючи зачіску, макіяж і загальний образ, який передає внутрішній стан моєї героїні. Так, учора я була у ролі Лесі Українки. Погода, чесно кажучи, бажала б кращого, але ні пронизливий холод, ні моросливий дощ не завада нашій команді творити та насолоджуватись процесом», – розповіла дизайнернка та модель Олена Григоренко. 

Цікаво, що у промоційному ролику задіють військову та цивільну авіацію. Також у відео очікується відкриття цікавих місць Луцька, які навіть не усі лучани відвідували. 

Звикли, що Луцьк – це парк і максимум центральні вулиці, а це буде сюжетний ролик», – каже режисер. 

Над роликом працювали режисер Олександр Стеренчук, оператор Антон Аношин, асистент оператора/звукорежисер – Юрій Бочко.

Додати новий коментар