Лицарі, коні та радіо: у Луцьку «проголосували гривнею» за найкращі соціальні проети. ФОТО

14 Червня 2019

Текст: Катя ПАВЛОВА

Лучани пожертвували майже 70 тисяч гривень на соціальні проекти для розвитку Луцька. Місцеві активісти, підприємці, волонтери, посадовці та небайдужі лучани – більше півсотні гостей – відвідали пітчинг, один з основних етапів проекту «Lutsk Challenge Awards».

Благодійний захід відбувся у четвер, 13 червня.

Присутні підтримали сім проектів на загальну суму 69 144 гривні. Розпочалося дійство виступами трьох запрошених спікерів, які ділилися своїми реалізованими бізнес-кейсами та мотивацією.

Ресторатор та підприємець Роман Хорзов поділився секретами власних проектів і наголосив на важливості якісного піару та брендингу не лише у бізнесі, а й у соціальних ініціативах.

Директорка Бізнес-академії практичного менеджменту Тетяна Репницька аргументувала, чому серед пріоритетів будь-якої компанії має бути корпоративна соціальна відповідальність.

Власник луцької ІТ-компанії підприємець Віктор Левандовський поділився баченням того, яким повинен бути лідер та організатор у сучасних реаліях.

У другій частині заходу громадські організації презентували власні ідеї, аби вдало їх продати. Нагадаємо, півфіналістами стали сім проектів:

1. Проект розвитку Центру іпотерапії, кінно-спортивної школи верхової їзди «Ромашка».

2. Проект створення сучасного культурного простору «Гармидер ангар-stage».

3. Проект розвитку соціальних контейнерів в Луцьку.

4. Проект створення Центру середньовічної культури.

5. Проект розвитку громадського незалежного «Луцького радіо» та заснування медіа-школи.

6. Проект облаштування спортивних станцій у центральному парку Луцька «Зелений стадіон».

7. Проект «Інноваційність методу каністерапії».

Після презентації усі присутні мали змогу підтримати ідею, яка їм сподобалася, грошима. Інструментом обрали старий перевірений спосіб – скляні банки, щоб усе було «прозоро». Загальна сума донатованих гостями коштів склала 69 144 гривні, що приємно вразило як організаторів, так і учасників Lutsk Challenge Awards, показавши що лучани – філантропи.

А до наступного етапу проекту потрапили луцькі лицарі, які зібрали 19 892 гривні, засновники Центру іпотерапії «Ромашка» – 18 470 гривень, та «Луцьке радіо» –15 040 гривень.

Однак, лучани ще зможуть вплинути на перебіг проекту. Четвертим фіналістом стане ідея, яка переможе в онлайн-голосуванні на офіційній сторінці Lutsk Challenge Awards. Візьмуть участь у голосуванні: Гармидер (7 455 грн.), спеціалісти каністерапії (5 937 грн.), «Зелений стадіон» (1550 грн.) та соціальні контейнери (800 грн.).

Проект був би не таким яскравим без своїх соціально відповідальних партнерів – коворкінгу Passage Interdit, який гостинно та безкоштовно приймав гостей пітчингу, приватного дошкільного закладу «Happy kids club», першого джазового клубу Луцька «Цитра», модельного агентства «Grace Model House», івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency».

«Фінал проекту вже скоро! В кінці червня на 12-му каналі, який є генеральним медіа-партнером Lutsk Challenge Awards 2019, переможець отримає чек на 10 тисяч доларів, які витратить на втілення своєї ідеї в життя!», – додали організатори.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter