Квіткова терапія для жінок з нелегкою долею. ФОТО

17 Травня 2019

Текст і фото: Юлія КОЦЮБА

У п'ятницю, 17 травня, в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради відбулась квіткова терапія для вдів атовців.

Професійна флористка, викладачка ЛНТУ Наталія Табун поділилася з учасницями основами квіткового мистецтва. У теплій та дружній обстановці створювались неймовірні композиції. Начальниця управління соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді Луцькради Ліна Галан розповіла, що такі заходи планують проводити частіше, та особисто долучилась до створення букетів.

Любов Фрадинська – головна спеціалістка служби управління, одна із організаторок події – сприяла створенню приємної атмосфери.

Під час формування композицій учасниці спілкувались на різні теми, згадували позитивні моменти з життя. Кожна з них має за плечима свою історію. Незважаючи на усі труднощі, вони живуть далі, рухаються, розвиваються та мріють.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter