Квіти, танці й привітання: луцька гімназія відсвяткувала свій ювілей. ФОТО

30 Листопада 2019

Тест і фото: Христя ГАЄВСЬКА

Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» відсвяткував свій 75-річний ювілей. До складу навчально-виховного комплексу входить гімназія, початкова школа та дошкільне відділення. Тут здобувають знання 1 142 учні та виховуються 217 дошкільнят. Колектив навчального закладу налічує 110 педагогів, 23 вихователів та 60 працівників. Серед педагогів гімназії – п'ятеро Заслужених вчителів України, а 14 вчителів є переможцями Всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року».

На святкуванні особливої події зібрались випускники, педагоги, директори та вдячні учні навчального закладу. Святкували День народження гучно, весело та цікаво – з піснями, танцями та численними привітаннями від гостей заходу.


З нагоди ювілею Українська асоціація Василя Сухомлинського відзначила педагогічний колектив подякою за творче впровадження ідей письменника та за сучасні процеси реформування процесів освіти.

Для гостей заходу та вчителів приготували особливий подарунок – учні, батьки та працівники закладу представили фільм про минуле та сьогодення гімназії.На події виступив хор учнів гімназії з особливою піснею «Там, де ми є» . Зразковий ансамбль танцю «Любисток» підготував танець «Свято в гімназії» , а ансамбль «Благовіст» вшанував пам'ять вчителів, які сьогодні не з нами, піснею «Аве Марія».Особливий сюрприз підготував випускник 1973 року Сергій Беня – пісню «Літа із вирію верніть».


«Дуже приємно потрапити у цю шкільну атмосферу. Школа дала нам основу нашого життя. Нас навчали фантастичні вчителі, які робили все можливе, щоб ми застосовували свої знання на практиці. Найголовніше, що навчила нас школа, це – толерантність, дружба та патріотизм. 75 років для загального часу історії – це краплина у морі, але якщо лише уявити, скільком людям ця школа дала поштовх у доросле життя – це неймовірно», – привітав з ювілеєм рідну гімназію випускник 2006 року, шеф-редактор «СІД Медіа Груп» Ігор Денисевич.


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter