Красуня дня: творча Аня, яка викладає англійську

03 Жовтня 2020

Сьогодні героїнею постійної рубрики «Таблоїда Волині» стала 20-річна Аня, яка родом з мальовничого містечка в Рівненській області.

У Луцьк її привело бажання здобувати знання і поїхати якнайдалі від дому. Вона зізнається, що довгий час не могла адаптуватися і хотіла переїхати, але з часом звикла і навіть почала бачити багато плюсів.

Аня вже понад два роки викладає англійську. Зараз вона працює в онлайн-школі, чим повністю задоволена. Завдяки своїй роботі лучанка познайомилась з цікавими людьми й навіть знайшла друзів.

«До карантину в мене було багато планів, найперше – це переїхати закордон, але доля внесла свої корективи й тепер я не планую майже нічого. Я працюю на улюбленій роботі, знаходжусь в оточенні люблячих людей, займаюсь саморозвитком, медитую і просто насолоджуюсь життям.

Якби мене запитали, де я бачу себе через п'ять років, я не впевнена чи змогла б дати чітку відповідь. Моє життя зараз повне сюрпризів і несподіванок, тому я навчилась до всього ставитись по-філософськи і приймати те, що готує для мене доля, бути вдячною, а часом і терплячою», – додає красуня.2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter