• банер чікос

Краще за альбом: «Фіолет» випустив музичну збірку «Стежка»

24 Травня 2021

Попрок-гурт «Фіолет» на тлі сучасної української музики виділяється особливою поетичністю та інтимністю. Але «Стежкою» музиканти перевищили навіть самі себе. І замість музичного альбому презентують збірку пісень за аналогією до класичної літератури.

«Стежка» – збірка виданих синглів і кількох нових творінь «Фіолету». Вона стала для гурту пісенним підсумком року життя в карантині. І в такому інноваційному форматі якнайкраще проявився талант Сергія Мартинюка, фронтмена гурту, який до того ж ще й письменник. На сьогодні він випустив романи «Рок-н-рол», «Капітан Смуток» та поетичну збірку «Реп’яхи».


«Стежка», як і книга, має власну обкладинку, пролог та епілог. І без винятку кожна її пісня є окремим твором-одкровенням, що породжує інтимний діалог автора зі слухачем.

Стежка…..1

БРО, ТВОРИ ДОБРО…..2

Слово даю…..3

Залишимося друзями…..4

Пахнеш Щастям….5

Зовсім не боляче….6

Застанемся сябрамі….7

Que seamos amigos….8

У «Слово даю» Сергій ділиться спогадами про знакові миті дитинства й дорослішання. У «БРО, ТВОРИ ДОБРО» – реакціями на складне політичне сьогодення. У «Пахнеш щастям» – новорічною чіл-історією про рік життя в масках, коли рятують тільки найближчі і віра у своє ремесло. У «Зовсім не боляче» – найбільш сокровенним…


А однойменний титульний трек збірки став для Сергія навіть пророчим. «Перші рядки «Стежки» народилися позаторік у Барселоні. За цей час у моєму житті змінилося чимало і «Стежка» стала своєрідним символом тих змін, спробою відпустити минуле й рухатися далі. У ній багато ностальгії, самосповідальності, тужливі нотки ерху – китайської скрипки й умовний вайб попмузики 90-х. «Стежкою» я вчуся відпускати болісне минуле й зі щирим оптимізмом дивитися в майбутнє», — пояснює автор.


Збірка «Стежка» — своєрідний, однак дієвий спосіб розібратися в собі та зцілити власну душу, вступивши в діалог із музикантами.


Слухати збірку: Bandlink.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter