Корпоративна англійська разом з Mandarin Family Club

13 Лютого 2020

Багато керівників розуміють: успіх бізнесу залежить не тільки від офісу, новітніх технологій, прогресивної стратегії. Це робота з «кадрами» – людьми, які будуть працювати в цих офісах, запускати роботу нового складного обладнання, реалізовувати геніальні плани. Без іноземної мови тепер стає зовсім складно. Щоб не чекати, поки в команді знайдеться ініціатор, який запропонує відправитися на заняття, керівництво бере справу в свої руки: організовує своїм співробітникам корпоративні курси англійської.

Ось кілька причин, які підштовхують керівництво компаній організувати корпоративну англійську в офісі або в мовній школі:

● як бонус або спосіб заохочення

Навчання не завжди сприймається, як зайвий обов'язок. Доросла людина розуміє цінність знань, прагне сама навчитися чомусь новому. Тому в багатьох компаніях корпоративне вивчення англійської використовується для підвищення мотивації.

● необхідність компанії

Деякі компанії потребують, щоб колектив вільно володів англійською термінологією, не мав труднощів з комунікацією. Для цього приходить на допомогу приходить вивчення корпоративної англійської.

● для згуртування команди

Тімбілдинг – це не тільки виїзди за місто раз на місяць або проходження мотиваційних тренінгів раз на рік. Іноді зв'язок між співробітниками може зміцнити спільна справа, наприклад, корпоративне вивчення англійської мови.

Як будується процес? Чим відрізняються такі заняття від інших форматів навчання?

Грає роль навіть вибір приміщення. Можна домовитися про заняття в мовній школі, якщо вона знаходиться поруч з офісом, і співробітникам буде зручно добиратися до місця призначення. Або, навпаки, запрошувати викладача до себе, організовуючи простір для навчання у своєму офісі. Як мінімум, це підвищує явку на заняття, адже співробітнику потрібно просто перетнути коридор або піднятися на поверх вище. – і він вже у класі.

«Mandarin family club» буде радий зустрічі з бажаючими взяти участь у корпоративному вивченні англійської.

Телефон: +380 (66) 703 78 73.

РЦ «Промінь», 3-й поверх.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter