Успішно!

біхелсі

Консилер для шкіри повік: ховаємо недоліки й почуваємося впевнено

Багатофункціональність консилера полягає у його використанні за прямим призначенням, а також як базу для тіней чи хайлайтер

Дивлячись на себе у дзеркало, дехто може відчувати розчарування та невдоволення собою. Можна підвищити свою привабливість різними способами – правильно підібраний макіяж, косметичні маніпуляції або пластична хірургія.  

На нашу зовнішність впливають не лише вік та генетичні особливості, а й безліч інших факторів, з яких складається повсякденне життя. Підходимо до її вдосконалення конструктивно, шукаємо рішення, а не формуємо комплекси. Дивлячись на себе в дзеркало, не концентруйтеся на візуальних недоліках, а відзначте те, що вам хотілося б виправити або приховати.

Пропоновані форми та їхні особливості 

Під час виконання макіяжу, здебільшого акцент робиться на очі. Але слід пам'ятати, що область повік є своєрідною проєкцією нашої втоми, недостатнього сну, шкідливих звичок. Консилер для очей виконує корекцію поверхні, вирівнює тон та маскує певні недоліки. На сайті інтернет-магазину PARFUMS https://parfums.ua/category/concealer-for-eyes ви можете замовити цей оригінальний засіб у таких текстурах:

  • Рідка. Досить поширений варіант, який за консистенцією близький до тонального крему. Легко наноситься та розподіляється на великих ділянках. Рівень маскування – від легкого до середнього. З його допомогою можна приховати неглибокі зморшки, трохи освітлити поверхню.
  • Щільна. Наноситься точково, створює щільне покриття та забезпечує максимальний ефект. Її використання дозоляє легко приховати досить великі недоліки, але нанесення вимагає певної вправності через швидку фіксацію покриття. 
  • Кремовий. Можна купити окремі варіанти або палетку, до якої входять консилери різних кольорів. Кожен колір має своє особливе призначення. Так фіолетовий приховає пігментні плями, зелений – сліди невдалої засмаги, жовтий – судинну сітку.

Нанесення зазвичай виконується поверх основи, особливо, якщо покриви втратили колишню пружність і еластичність, а вікові зміни добре помітні. Декоративний шар можна розтушувати за допомогою пальців, пензля чи спонжу. При підборі цього продукту звертаємо увагу на такі аспекти:

  • щільність та стійкість покриття;
  • можливість застосування на інших ділянках обличчя (наприклад, крила носа, вилиці);
  • додатковий догляд за шкірою (зволоження, антивікова дія).

Багатофункціональність полягає у використанні консилера за прямим призначенням, а також як базу для тіней чи хайлайтер. Цей засіб може створювати матовий фініш або покриття із різним рівнем блиску. Саме другий варіант використовується як альтернатива хайлайтеру. У текстурі містяться світловідбивні частинки, що забезпечують якісне маскування темних кіл під очима. Незалежно від форми та типу покриття нанесення потрібно виконувати легкими рухами без втирання.

Додати новий коментар