Кондиціонери, usb-порти та «оригінальний дизайн»: як виглядатимуть нові тролейбуси в Луцьку

23 Квітня 2020

Перший заступник міського голови Григорій Недопад повідомив, що вже у вересні цього року Луцьк отримає 29 нових і сучасних низькопідлогових 12-метрових тролейбусів. Як зауважив чиновник, «рогаті» матимуть «оригінальний дизайн» і будуть оснащені кондиціонерами та usb-портами для заряджання мобільних пристроїв. Лучанин також додав, що новий тролейбус зможе замінити орієнтовно 2,5 маршрутки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКОМУ ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ БОРОТИМУТЬСЯ З КОРОНАВІРУСОМ

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

«НОВІ ТРОЛЕЙБУСИ ВИЙДУТЬ НА МАРШРУТИ ЛУЦЬКА ОРІЄНТОВНО ІЗ ВЕРЕСНЯ ЦЬОГО РОКУ.
Передбачено поетапну передачу тролейбусів партіями по шість одиниць. Першу партію плануємо отримати у вересні. В цілому тролейбусний автопарк Луцька отримає 29 нових і сучасних низькопідлогових 12-метрових тролейбусів. Кожен із них буде обладнано кондиціонерами, usb-портами для заряджання мобільних пристроїв. Нові тролейбуси – тихі, екологічні й економічно вигідні, вони споживатимуть удвічі менше електроенергії. Один такий тролейбус замінить орієнтовно 2,5 маршрутки. Тролейбуси матимуть оригінальний дизайн і маркування, що по стилю відповідатимуть Луцьку.
27 квітня відбудеться остаточне підписання контракту із підприємством ДП "Автоскладальний завод № 1" АТ "АК «Богдан Моторс", яке визнане переможцем тендеру на постачання нових тролейбусів. Вчора, 22 квітня, відбулася передконтрактна зустріч, на якій ми обговорили технічні питання і внесли необхідні зміни до контракту. Важливо, що разом із тролейбусами отримаємо і всі необхідні запчастини та інструменти для їх подальшого технічного обслуговування і експлуатації.
Реалізація проєкту стала можливою завдяки залученню коштів Європейського інвестиційного банку на вигідних для Луцька умовах із низькою відсотковою ставкою – менш ніж два відсотки річних. Участь у тендері взяли два підприємства, "Богдан Моторс" запропонувало більш вигідні умови для Луцька й надало всю необхідну документацію та сертифікацію. В цілому реалізація проєкту тривала не один рік, зараз ми максимально наблизилися до очікуваного результату. Велика робота здійснена відділом інвестиційної політики Департаменту економічної політики Луцької міської ради. Разом із Boris Smal та Сергієм Омельчуком ми уже починаємо працювати над наступною фазою іншого проєкту, який дасть можливість придбати ще 30 тролейбусів, 5 із яких будуть оснащені автономним ходом»

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter