Кому відомі волиняни подякували за успіх

11 Січня 2019

11 січня – Всесвітній день «спасибі», тож саме сьогодні ідеальний час подякувати всім, хто допомагав нам на життєвому шляху. За кожним злетом – падіння, може, не одне. І справжнє щастя, коли є кому подякувати за підтримку чи просто за те, що ці люди поруч.

Відомі волиняни поділилися з «Таблоїдом Волині» своїми «дякую», які вони говорять у цей (і не лише у цей) день.

Телеведуча Наталка Войтович

Моя діяльність розпочалася ще на початку 2000-х, саме в той час доля звела мене з радіо «Луцьк», а там – із головним редактором Любов‘ю Жаловагою – грамотною, далекоглядною, харизматичною жінкою, яка і досі є для мене прикладом. Вона із деякими ваганнями, та все ж повірила в мої здібності. Згодом мене роздивився і генеральний директор ВОДТРК Святослав Пирожко – мудрий керівник і журналіст з великої літери. Ці люди і дали мені шанс для самореалізації. Їм – велике ДЯКУЮ. І як це не банально звучить, та основне «СПАСИБІ» – батькам (вони у мене філологи, державні службовці і просто особливі). Мама і тато мене виховували правильно, і тому я стала такою, якою є сьогодні!

Власниця модельного агентства Марина Занюк

В першу чергу вдячна своїм батькам, які колись в мене повірили і відпустили навчатись в модельну школу. Далі моєму чоловіку, який теж повірив, що я зможу навчати дівчат, а згодом і керувати агентством. Вдячна Євгену Яковичу Хотимчуку, якого завжди вважала хресним батьком моєї модельної школи! На цьому етапі життя вдячна оновленій команді MZM та давній подрузі Ірині Мельник за підтримку в новому етапі моєї роботи. Всім бажаю вміти бути вдячними і пам'ятати людей, яким є за що дякувати!

Бізнес-тренерка Людмила Пенцак

До будь якого успіху особистості, завжди співпричетні кілька ключових людей, факторів та конкретних ситуацій. І я не виняток. А якщо говорити про вдячність, то цей цей список можна писати до безкінечності! Можна почати, як при вручені «Оскара», дякую мамі та тату...і це також буде правда. Але особисто в мене це:

1. Мій чоловік, Віталій Демчишин. Саме ця людина і стала цією платформою, на якій почав будуватися бренд Людмила Пенцак. Я дуже вдячна йому за віру в мене, за підтримку в дуже важких життєвих ситуаціях та за його кохання. Для жінки це дуже важливі речі.

2. Мій перший Наставнк – тренер успіху Микола Латанський. Саме цій людині я вдячна за ситуації, що розвертали мій світогляд на 360 градусів. За мега крутий коучінг, що відкривав нові грані моєї свідомості та за самі програми навчання, що сформували мене як бізнес-коуча.

3. Михайло Зданевич – людина, що за руку ввела мене в консалтинговий бізнес. Дякую за ази роботи в цій сфері та за вольове рішення – «відпустити» мене.

P.S. І вдячна собі – за самодисципліну та результатоорієнтованість. Без цього також все було б по іншому!


Власниця модельного агентства, організаторка Lutsk Fashion Weekend Анна Тріль

Мати вдячне серце – святий обов'язок кожного з нас. Сказати дякую за річ, за послугу, за посмішку не складно, а людині приємно! В першу чергу я дякую своїм батькам, які мене народили, виховали. А далі свою роль виконувало оточення в школі, в університеті та різних гуртках. Зараз мене надихають моя сім'я, вірні друзі, які завжди підтримують мої ідеї та допомагають втілити мрії. З ними я впевнена у завтрашньому дні!


Керівник волинської Укрпошти Іван Шевчук

Вдячність... Як на мене це дуже важлива риса – вміти бути вдячним, комусь ця риса приходить з досвідом, комусь з вихованням. Я вдячний і батькам і сину і дружині і друзям за підтримку, за тил, за любов. Я вдячний тим людям, які чинили на мою думку, несправедливо по відношенню до мене, бо вони вчили мене жити (сьогодні про це легко говорити, коли проходить певний час від тих вчинків). Я вдячний тим людям, які приходять з критикою, бо завдяки таким людям розвиваєшся. Не жалкую про зустріч із жодною людиною, яка зустрічалась на життєвому шляху, бо в кожного з них можна вчитись, як потрібно робити, або як робити не потрібно. І за ці зустрічі я вдячний Богу!


Коуч, бізнес- тренерка, авторка проекту Intention Наталка Ісаєва

Питання виявилось філософським. З одного боку, що ми розуміємо під успіхом, якщо успіх – це рух вперед в гармонії із своїм життєвим призначенням, вдячним стаєш кожній людині, яка трапляється На твоєму шляху: хтось проявляє твої сильні сторони, хтось заставляє працювати над зонами росту... і цей ресурс можливо помітити в кожній людині, що трапилась нам. Дякую Вам!

Редакторка мережі гіперлокальних видань Район.in.ua Наталка Пахайчук

Сьогодні хочу подякувати людині, яка була у моєму житті всього два місяці. Це – мій перший редактор Дмитро Добродомов. Моя мама побачила в газеті "Експрес" оголошення про набір молодих журналістів на стажування. Я тоді тільки закінчила перший курс і було дуже страшно навіть подзвонити. Коли прийшла на співбесіду, то виявилося, що таких дітей як я, прийшло...60. Тоді редактор Дмитро Добродомов влаштував нам конкурс і відібрав 20 стажерів, які мали можливість два місяці попрацювати у газеті з мільйонним тиражем. Дмитро був надзвичайно строгим редактором, тому якщо він хвалив, то було справжнє свято. Якщо ганьбив, то було надзвичайно прикро. Така робота насправді дуже загартувала. Зараз, коли минуло 11 років з тої першої роботи, я можу оцінити який досвід пощастило отримати всього за два місяці. Більше ніколи такого у моїй кар'єрі не повторилося. І я вдячна Дмитру, що тоді з 60 претендентів, він помітив мене, то була найкраща мотивація.

Власниця центру косметології Оксана Коротка

Кожного ранку я вдячна Богу за новий день та нові можливості, які він приносить. Я дуже люблю свою роботу і своєму успіху я завдячую людям, які вірять в мене та довіряють мені, не дозволяють зупинятися на досягнутому та мотивують втілювати ідеї в реальність, люди – моє натхнення. Величезною підтримкою для мене є сім‘я та друзі, мій чоловік, без якого не було б жодного мого проекту, тому їм - окреме спасибі!

Волинська співачка, лауреатка та призерка численних конкурсів Галина Конах

Велике «СПАСИБІ» хочу сказати:

- незламній ВІРІ

- щохвилинному САМОВДОСКАНАЛЕННЮ

- ЛЮДЯМ, котрі ламали крила

- прекрасним ПЕДАГОГАМ

- найкращій у світі РОДИНІ.


Піарниця Катерина Дулапчій

В першу чергу дякую батькам. Як би це не звучалу пафосно. Вони мене привели у цей світ. Але якщо глянути ще глибше, то напевно вдячна кожній людині, яка так чи інакше залишила слід у моєму житті. І не важливо, хороший чи поганий. Це мій ріст, це мої шрами, це мій розвиток. Це я і є.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

7

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter