Успішно!

Коли їхав до України, заплакав: Монатик про те, як повертався в Київ і чому не пішов на фронт

Музикант Дмитро Монатик розповів, як його дружина Ірина відпустила до Києва

Музикант Дмитро Монатик розповів, як його дружина Ірина відпустила до Києва. З початку повномасштабної війни артист разом із сім’єю був за кордоном. 24 лютого вони перебували в Іспанії.  

Про це артист розповів в інтерв'ю ФАКТИ. ICTV.

Зізнається, дружина легко відпустила, хоч і вони не розуміли, коли зможуть побачитися.

«У перші місяці війни вона була категорично проти, відмовляла. Цього разу зрозуміла, якщо я не поїду, не побачу цих очей, не почую сирени, то не пробачу собі і все життя це буде зі мною. Що я не був із нашими людьми ні дня. Вдячний їй за те, що вона завжди розуміла мій внутрішній світ», – сказав Дмитро.

Каже, він чоловік, який не скупий на сльози. Коли їхав до України, заплакав.

«Коли не знаєш, коли побачитеся, це складно», – додав Монатик.

Також артист зізнався, чому не пішов на фронт. Він зазначив, що ніколи не був військовим, оскільки до цього треба бути морально готовим.

«Це як допомогти хірургу зашити тіло. Думаю, у мене це не дуже класно вийде. При цьому я усі ці роки навчався бути артистом, виходити на сцену, писати музику – це моя робота. Я подумав, що якщо я зможу бути корисним, то це буде правильний крок. Розумію, скільки людей – стільки думок, але це моє внутрішнє відчуття, яке трохи заспокоїло», – зазначив Монатик.

Каже, потім зібрав команду та почав давати концерти. Зізнається, відчував, що людям це потрібне.

Також він сказав, був і хейт із приводу того, чому він не на фронті.

«Не треба звертати уваги, треба робити свою справу. Якби я слухав усіх, хто мені щось каже, я б тут не стояв», – наголосив артист.

Також Дмитро Монатик розповів про фінансову допомогу армії. Каже, одразу ж відгукнувся на всі прохання, допомагав волонтерам, купував бронежилети, передавав термоси, каремати, спальні мішки тощо.

«У перший місяць із власного бюджету. Я якось не звик збирати гроші, вкладав свої. 2,5 млн грн витратили лише першого місяця. Далі трохи зашивав душу лірикою, яка приходить, потім раптом мені подзвонила Олена Кравець, поцікавившись, де я. Я сказав, що у Варшаві, тоді вони збирали артистів, які були за кордоном… Мене турбувало запитання, як зараз виступати, оскільки я завжди дарував людям радість», – зізнався Монатик.

Зазначає, згодом ухвалив рішення, що зможе виступати, проте якщо нестиме в собі те, що в нього на душі.

Додати новий коментар