Двоє засуджених за державну зраду та розпалювання ворожнечі волинян заявили, що хочуть переїхати до росії.
Про це йдеться на ресурсі «Хочу к своим», пише ІА «Конкурент».
Мова йде про Вадима Кривобока та Ігоря Кадаєва.
Вадим Кривобок – мешканець села Дерно Луцького району. В травні 2022 року він з’явився до будинку місцевого священнослужителя та почав публічно ображати його і його родину за підтримку Православної церкви України.
Крім релігійної ворожнечі, він також публічно схвалював збройну агресію росії проти України та героїзував окупантів. Засуджений до 2 років ув’язнення за статтями про розпалювання ворожнечі та виправдовування агресії рф.
Прикордонник Ігор Кадаєв, ще один мешканець Волині, отримав 15 років ув’язнення за державну зраду. Його завербував співробітник ФСБ рф по так званій «лнр», для якого волинянин збирав розвіддані: чисельність особового складу, озброєння, маршрути прикордонних нарядів, персональні дані українських прикордонників. Інформацію Кадаєв передавав через заздалегідь узгоджені канали зв’язку. Затримали зрадника в червні 2024 року. У жовтні 2024 року його засудили на 15 років позбавлення волі. А в листопаді він написав лист до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими і попросив передати його у росію, або на тимчасово окуповану рф територію.
Обидва засуджених виявили бажання залишити територію України та в рамках обміну поїхати до рф.