Із любов’ю, взуття та кава від ІКОС. ФОТО

16 Листопада 2019

Взуттєвий бренд ІКОС відкрив простір із взуттям та кавою у центрі Луцька. Це не просто магазин із взуттям на полицях , це – місце, де покупцям максимально приємно та комфортно знаходитися. Ви можете прийти та обрати нову пару взуття, а також випити запашної львівської кави. Або просто зайти на каву та обрати свою ідеальну пару.

Варіантів безліч — адреса одна: Лесі Українки, 49.


ІКОС – сімейна взуттєва справа. У кожну пару зашивається любов. Повага до клієнтів проявляється виключно через натуральні матеріали. Підтримка — через власноруч підкориговані колодки, а надійність — через сучасне комп’ютеризоване виробництво. Справді, сімейність навіть у назві бренду. Це початкові літери імен засновників бренду.

Сімейність ІКОС передається поколіннями. Саме завдяки сімейності, вдалося відкрити перший не магазин, а простір із кавою, взуттям та любов’ю.


Також бренд має сторінки у соціальних мережах: Instagram — ikos_shoes, а у Facebook — ikos.style. Вони діляться новинками, проводять розіграші та розповідають різні поради по догляду за взуттям.

Простір ІКОС — це справжній світ взуття. І це не тому, що у просторі багатий вибір, а тому, що кожна деталь, кожен елемент декору, кожен напис на стіні – про взуття. Ви зможете відчути натуральність матеріалів, з яких створюють нові пари, взяти до рук колодки з виробництва, які спеціально підточують під українську стопу. До речі, цікавий факт – стопи італійців, французів, китайців та українців відрізняються. Саме тому в ІКОС власноруч коригують всі колодки спеціально під нашу стопу. А ще ви можете перевірити на міцність підошву, яку використовують для кожної пари.


І найцікавіше, у просторі представлена осінньо-зимова колекція, яку ви зможете приміряти. Моделей багато – від класичної класики до кежуал класики на кожен день. Броги, лофери, сліпери, челсі, дезерти, дербі, оксфорди – все це і навіть більше чекає вас на поличках бренду ІКОС.

Спеціально для вашої зручності у просторі створений календар взуття. Він допоможе вам визначитися із новою парою швидше – кожна модель взуття пов’язана із днем тижня. Прийдете в понеділок – обирайте броги. У суботу купуйте дербі і так далі. Але який би день тижня не був і яке б ви взуття не обрали, вас завжди чекає кава до пари.


ІКОС знаходится за незмінною адресою: Лесі Українки, 49. Бренд спеціально запартнерився з львівським «Світом кави», закупив усю необхідну техніку, різні сорти кави та, навіть, провів майстер-клас із приготування ідеальних напоїв для консультантів та продавчинь. Тому до переліку взуття додається ще й великий перелік запашної кави.

Заходьте в гості до простору та приєднуйтесь до великої взуттєвої сім’ї ІКОС!9

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter