Карантин не мине безслідно: у луцькому наркодиспансері чекають серйозного напливу пацієнтів

23 Квітня 2020

У наркодиспансері на лікуванні зараз перебуває менше пацієнтів, ніж завжди. Медики переконують: така ситуація склалася через те, що сюди, на вулицю Карбишева, зараз нелегко дістатися, адже громадський транспорт містом під час карантину не курсує.

Про це розповів директор Волинського медичного центру терапії залежностей Ігор Шкаровецький у коментарі ІА «ВолиньPost».

За його словами, наразі на стаціонарному лікуванні у закладі – 50 пацієнтів. Йдеться про ургентні випадки: запійні стани, гострі інтоксикації тощо.

«Хто може добратися своїм транспортом, ті приїжджають. Решта – чекають. Люди з віддалених районів дзвонять, кажуть, що не можуть собі дозволити найняти машину, щоб привезти хворого. Але телефонують і цікавляться дуже багато людей», – розповідає головний лікар.

За його словами, для пацієнтів наркодиспансеру та й для багатьох людей, які ними раніше не були, карантин не мине безслідно:

«Після того, як відновлять громадський транспорт, чекаємо серйозного загострення і серйозного напливу пацієнтів, бо люди сидять без роботи. Повернулися заробітчани, значна частина яких – теж наші пацієнти, і які активно почали пропивати гроші».

Лікар додає, що наразі заклад здійснює закупки медикаментів, оскільки готується до прийому збільшеної кількості пацієнтів.

Ігор Шкаровецький зауважує, що карантинні заходи у медзакладі жорсткі.

«Зараз – жодних відвідувань. Вхід для працівників лише засобах захисту. Персонал повністю забезпечений необхідним. Вчора отримали від обласної лікарні дезрозчини, антисептики, інші засоби. Хоча, на щастя, жодного випадку коронавірусу ні серед пацієнтів, ні серед медпрацівників не маємо», – резюмує очільник центру терапії залежностей.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter