Канкан, джайв, бомболейо: як лучани розважали французів у День взяття Бастилії. ФОТО

24 Липня 2019

Народний аматорський духовий оркестр Палацу культури міста Луцька (керівник – заслужений працівник культури України Анатолій Вихованець), народний ансамбль спортивного танцю «Троянда» Палацу учнівської молоді (керівники – Сергій та Ольга Кравчуки), виконавиця східних танців Анжеліка Арутюнян та соліст-акордеоніст Михайло Дудай стали учасниками святкування Дня взяття Бастилії у муніципалітеті Пон-сюр-Сен, що у 100 кілометрах від Парижу.

Програма перебування була досить насиченою – ввечері та вдень паради вулицями міста, концерт у «Саду троянд», два великих концерти на площі, яка названа на честь колишнього президента Франції Жана Поля П'єра Казимира-Пер'є. Ансамбль «Троянда» запалював публіку під час республіканського балу, а духовий оркестр зачаровував французів відомими творами українських та світових композиторів-класиків у соборі Сен-Мартен, побудованому у ХVI столітті.

Канкан, джайв, іспанський танець, вальс, бомболейо та багато інших танців виконали танцюристи «Троянди» під акомпанемент духового оркестру.

Учасники колективів були вражені гостинністю громади Пон-сюр-Сена та щирою батьківською увагою мера – Мішеля Куніна, який більше 25 років керує містом, а також відвідали старовинне місто-музей Прованс, оглянули Париж з корабля, зробили селфі біля Ейфелевої вежі, на Єлисейських полях, помилувались величним Нотр-Дам-де-Парі.
Фото: Юрій ВОЙНАРОВСЬКИЙ

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter