Юрко Журавель заспівав із волинськими «Бандерівцями». ФОТО, ВІДЕО

22 Вересня 2022

У середу, 21 вересня, у Рожищі побував відомий музикант та художник, лідер гурту «От Вінта!» Юрко Журавель з дружиною Наталією. У приміщенні громадської організації «Самооборона» міста Рожище він спілкувалися з учасниками дитячого пісенного волонтерського батальйону «Бандерівці».

Про це повідомила кореспондентка Район.Рожище.

Приводом для зустрічі у місті стала благодійна ініціатива, яку очолила в Рожищі студентка Вікторія Шварцкоп: разом із дітьми вона організувала дві кампанії зі збору коштів на антидронові рушниці для Збройних сил України.

Дитячий батальйон «Бандерівці» зумів зібрати майже 400 000 гривень. Влітку діти виступали просто неба у центрі Рожища та залучали кошти.Рожищенські волонтери вирішили підготувати для юних колег сюрприз – звернулися до Юрія Журавля. Спочатку планували просто закупити футболки для малечі. Однак історія благодійності рожищенських дітлахів настільки вразила музиканта, що вирішив приїхати особисто та подякувати дітям за свідому позицію.

Разом з дружиною Юрко Журавель подарував рожищенським дітям футболки, іменні книги та календарі.

Та, схоже, найбільше емоцій усі учасники зустрічі отримали від спільного виконання українських пісень. Музикант пригадав свій концерт у Рожищі у 2001 році та отримав запрошення знову виступити на Дні міста.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter