Юна «дипломатка» з Ковеля запросила Володимира Зеленського на Волинь. ФОТО

29 Травня 2019

Юна «дипломатка» з Ковеля, відома тим, що листується із першими особами світу, запросила новообраного Президента України відвідати благодійний захід на Волині.

«Маю честь запросити Вас до мого рідного міста Ковель у Волинській області», – йдеться у відкритому листі 14-річної Марійки Мовчан до Володимира Зеленського.

Дівчина запросила першу особу держави не просто так, а на благодійний захід, який став можливий у зв’язку з долученням до нього багатьох небайдужих людей.

Нагадаємо, що в листопаді 2018 року за участю Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» відбулися громадські збори небайдужих людей, які ухвалили рішення подарувати дітям-сиротам Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей сучасний і комфортний спортзал. Марійка, запрошуючи новообраного Президента на відкриття спортзалу, зазначила наступне:

«Ваш авторитет і висока підтримка суспільства допоможе популяризувати благодійні заходи щодо дітей в Україні і покаже гарний приклад можливої співпраці небайдужих людей і державної влади…Такі благородні Ваші кроки спонукатимуть багатьох українців до добрих і корисних справ і допомагатимуть нам розбудовувати справедливе, мудре і успішне суспільство!».

Сподіваємося, Володимир Зеленський позитивно відреагує на запрошення юної «дипломатки», і волинські діти незабаром зможуть особисто зустрітися з Президентом на урочистостях і переконатися, що державна влада дбає про майбутнє України та її мешканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЧИНАННЯ ЮНИХ «ДИПЛОМАТІВ» З КОВЕЛЯ ПІДТРИМАВ ПРЕЗИДЕНТ ЄВРОКОМІСІЇ

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter