«Якість – не завжди дорого»: відома луцька колористка відкрила нову студію. ФОТО

25 Жовтня 2019

Текст: Анна ПАНЧЕНКО

Фото: з особистого архіву Катерини Фоменко; Юлія КОЦЮБА

Жінка-бренд Катерина Фоменко відчинила двері у свою нову Kateryna Fomenko сolor studio, яка знаходиться на вулиці Липинського, 9. Професійна колористка працює в цій сфері вже 23 роки. Вона не лише втілює всі найпотаємніші бажання жінок, а й навчає цьому ремеслу інших, бо працює не лише майстринею, а й викладачкою.

Новий заклад – особливий, тому що членкині команди знаю всі технічні, фізичні та хімічні аспекти кольору. Студія Катерини Фоменко має перевагу також з технічного боку: якісні матеріали, аналогів яких немає: «Joiko» – американський бренд, що має в собі вже закладені амінокислоти, «Be color», «Ilumina», «Ivo Fabuloso»... Лучанка запевняє, що не працює з агресивними препаратами.


Профі пропонують також експрес-фарбування за 12 хвилин, яке «працює» навіть з сивиною і знебарвлює на декілька рівнів.

«Я – реаніматор блондів, 90 % клієнтів, які прихдять як "леопарди", потребують якісного відновлення», – коментує жінка-бренд.Також Катерина Фоменко пропонує якісне навчання з практикою: «Колористика з нуля», «Базова колористика», «Вихід з чорного». Катерина зізналася, що в постійному пошуку моделей.

Курс «Колорист на мільйон» створений для майстрів, які не можуть зрушити з місця: не знають, як підвищити ціну та працювати з клієнтами.

«Я зможу "прокачати" і дати розуміння, з чого складається успіх», – запевнила майстриня.


Працює зі своїми учнями Катерина індивідуально. Обов'язкова умова – практичне відпрацювання всіх тем.


У студії також пропонують послуги макікюру та педикюру, стрижки, навчання технік укладки. А для тих, хто не боїться ризикувати, є особлива можливість кардинально змінити свій образ – «Трансформація».

«Моя ідеальна клієнтка – жінка, яка люблить себе. Якість – це не завжди дорого. Мій клієнт може постійно зі мою радитись, оскільки його волосся – моя відповідальність», – додає Катерина.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]


4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter