Як виглядатиме фонтан на головній площі Луцька. ФОТО

01 Серпня 2019

За кілька місяців в обласному центрі Волині може з’явитися новий фонтан. Його планують збудувати на місці старої бетонної чаші на Театральному майдані, повідомляє Перший.

За словами директора міського департаменту житлово-комунального господарства Микали Осіюка, тендер на роботи можуть оголосити вже цього тижня.

Проект навого фонтану ще у 2017 році розробила архітектурна майстерня «Балан та Стельмащук».

За задумом архітекторів, на місті бетонної чаші облаштують так званий «сухий» фонтан, струмені води в якому б’ють з-під землі. У вимкненому стані фонтан перетворюється на звичайну площу, якою можна ходити. Схожий облаштували кілька років тому на перетині вулиць Лесі Українки та Кривий Вал.

Попередньо площа фонтану буде 10×10 метрів. У нього повинна бути можливість зміни кольору води та висоти струменів. Максимальна висота струменів – 2.5 метри. Також буде музичний супровід та 3D-шоу.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук додає, що в мерії створили робочу групу, яка напрацьовує концепцію реконструкції Театрального майдану загалом. Наразі свої пропозиції готують три архітектори.


4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter