Як виглядатиме фонтан на головній площі Луцька. ФОТО

01 Серпня 2019

За кілька місяців в обласному центрі Волині може з’явитися новий фонтан. Його планують збудувати на місці старої бетонної чаші на Театральному майдані, повідомляє Перший.

За словами директора міського департаменту житлово-комунального господарства Микали Осіюка, тендер на роботи можуть оголосити вже цього тижня.

Проект навого фонтану ще у 2017 році розробила архітектурна майстерня «Балан та Стельмащук».

За задумом архітекторів, на місті бетонної чаші облаштують так званий «сухий» фонтан, струмені води в якому б’ють з-під землі. У вимкненому стані фонтан перетворюється на звичайну площу, якою можна ходити. Схожий облаштували кілька років тому на перетині вулиць Лесі Українки та Кривий Вал.

Попередньо площа фонтану буде 10×10 метрів. У нього повинна бути можливість зміни кольору води та висоти струменів. Максимальна висота струменів – 2.5 метри. Також буде музичний супровід та 3D-шоу.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук додає, що в мерії створили робочу групу, яка напрацьовує концепцію реконструкції Театрального майдану загалом. Наразі свої пропозиції готують три архітектори.


4

Читати ще

Коментарі

Борис

Буде де новому президенту бігати

Inspektor

Фонтан на перетині вулиць Лесі Українки та Кривий Вал ремонтують щотижня. Він не може нормально працювати.... Кошти потрачено на неякісне ла@но...

Ніка

Чесно "ні про що"
Ні оригінальності ні естетики
У всіх містах будемо ці фонтани з музикою і світловим шоу ліпити?
Ще й біля театру...хоча й сама будівля театру дуже далека від поняття естетичності

Вася

краще б доробили те корито що зараз там є недобудоване.

лучанка

з 70-х років в планах є підземний перехід біля ЦУМу і фонтан

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter