Прем'єра: гімн безтурботному коханню та насолоді моментом від OSTY. ФОТО. ВІДЕО

18 Травня 2024

OSTY випускає романтичний трек-запрошення розділити з ним літні вечори.

«Фонтан» – це легка та запальна пісня про кохання, яке надихає та дарує відчуття свободи. У ній OSTY оспівує красу теплих днів, проведених з другою половинкою.

Співак OSTY дарує яскравий трек про любов та безмежні можливості. Герой кидає роботу, щоб поринути у вир емоцій з коханою: фонтан, море, океан, обійми та щирість. Їхнє літо наповнене спонтанними пригодами, адже вони «як діти», вільні та щасливі.

Шанувальники OSTY вже мали нагоду послухати «Фонтан». Артист нещодавно виконав новий енергійно-романтичний трек в одному із столичних торгових центрів на власному виступі. Цей момент на концерті став певним сюрпризом для слухачів, адже анонсу про виконання пісні, яка ще не вийшла – не було.

«Я не випадково виконав цей трек під час концерту. Мені хотілося побачити на власні очі першу реакцію глядачів-слухачів та отримати відгук на власну творчість. На другому куплеті, я зрозумів, що їм резонує нова пісня: їхні рухи ставали все більш ритмічними, вони навіть трішки вивчили слова, а їхні очі просто палали від ентузіазму. В цей момент я відчув шалений «коннект» між нами», – поділився своїми відчуттями OSTY.

Трек «Фонтан» – беззаперечний саундтрек цього літа.

Слухай трек – https://orcd.co/fontan


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter