• банер чікос

Як виглядали вулиці Луцька понад сто років тому. ФОТО

02 Березня 2020

Якщо вам цікаво розглядати старі світлини українських міст та сіл, то сьогоднішня фотопідбірка обов’язково вас зацікавить. Пропонуємо переглянути кадри з минувшини міста Луцька. Світлини опублікували на сайті Т1. Вони датуються періодом не простим для міста, а саме Першою світовою війною (1914-1918 рр.). На даний момент усі ці світлини зберігаються в кількох європейських архівах.

До речі, до наших часів дійши спогади про місто: «Луцьк – місто досить велике, і будівлі в ньому, за винятком дуже небагатьох, і то на околицях, залишилися всі цілі; жителів порівняно небагато, але все ж є, і більшість євреї. Час від часу з’являються австрійські аероплани – обстрілювати місто. Були на живильному пункті – тобто в товарному вагоні, пристосованому до їдальні. Там нас безкоштовно погодували обідом і чаєм. Розписалися в книзі відвідувачів, я написав:“Обідав і знайшов все в справності”».

Саме таким запам’ятав наше місто один із солдат російської армії, яка перебувала в роки Першої світової війни в Луцьку та на Волині.
Джерело: http://www.bildarchivaustria.at/

Тетяна Яцечко-Блаженко

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter