Як вибрати зручну валізу для подорожей?

17 Жовтня 2023

Валіза — незамінний елемент усіх подорожей. Саме вона супроводжує своїх власників у дорозі, тому вибирати її треба дуже уважно. Передусім при покупці варто звернути увагу на якість та купляти аксесуар у перевіреному магазині — наприклад, Самсонайт. Якісні валізи будуть слугувати не один рік та стануть надійними компаньйонами в усіх подорожах.


На що звертати увагу при виборі валізи

Вибираючи валізу, важливо звертати увагу на:

  • - якість пошиву, рівномірність швів та фурнітури — це забезпечить тривалий період служби та комфорт використання;
  • - колір — не варто купляти темні однотонні варіанти, які легко сплутати з іншими серед великої кількості багажу в аеропорті чи на автовокзалі, надто світлі не будуть практичними, адже швидко маститимуться;
  • - наявність блискавки для розширення валізи — зручно, коли не вміщаються всього декілька речей і не хочеться брати із собою ще одну сумку;
  • - вага — це важливий критерій, адже переміщувати легший багаж буде простіше, а в аеропорту не прийдеться доплачувати за зайві кілограми.


Також варто враховувати кількість коліс. Для ідеально рівних доріг зручним варіантом будуть чотириколісні моделі. Їх легко пересувати, не потрібно брати частину вантажу на себе. Двоколісні моделі не такі зручні, потребують деяких зусиль, проте більш надійні під час пересування нерівними дорогами.

Що краще: тканинна чи пластикова валіза?

Тканинні валізи — класика, яка й зараз не втрачає популярності. Вони зручні та практичні, мають невелику вагу та, як правило, замочок для розширення основного відділення. Їх основним недоліком є схильність до деформації та забруднення в процесі експлуатації.Проте якісні моделі мають надійний каркас та спеціальну пропитку, яка відштовхує воду та бруд. Забруднення витираються навіть вологою серветкою.


Пластикові валізи почали активно використовуватися в останні декілька років. Вони добре тримають форму, захищають багаж від механічних пошкоджень, їх зручно перевозити завдяки чотирьом поворотним колесам. З недоліків можна виокремити вищу вартість, більшу вагу та схильність до подряпин, сколів, тріщин.
Виробники намагаються мінімізувати ці недоліки та створили міцні, надійні та легкі моделі з ABS-пластику. Такі аксесуари мають сертифікати якості та продаються в магазинах, які співпрацюють напряму з виробником або з надійним постачальником та впевнені в оригінальності товару.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter