Через ковід луцька пара святкувала медовий місяць у різних номерах готелю

23 Січня 2022

Ігор та Роксолана Бойки планували відсвяткувати медовий місяць, відпочивши на португальському острові Мадейра. Втім, під час подорожі молодята захворіли на коронавірус, тож їм довелося насолоджуватися краєвидами з вікон окремих готельних номерів.

Про це пише «Українська правда. Життя».

На Мадейрі кожен турист має можливість безкоштовно здати тест на COVID-19. Ігор нею скористався, і вже наступного дня отримав позитивний результат. Згідно з правилами, медики запропонували подружжю піти на самоізоляцію.

Як виявилося, на острові у місті Фуншал виділили цілий готельний комплекс для туристів, хворих на коронавірус. Та найбільше пара здивувалася, коли їх поселили в окремі номери. Все тому, що хвороба була підтверджена лише в Ігоря. Роксолана в той час була здорова.

«Так проводити медовий місяць ми точно не планували, – пригадує Роксолана. – Я була дуже засмучена. Спочатку навіть плакала. Поки ми сиділи у чотирьох стінах, за вікном кипіло життя. Ми дивилися на людей, які поблизу відвідували розважальні заклади, і розуміли, що найближчий тиждень усі наші розваги – це телефон, телевізор та книга. І все це на самоті».

Подружжя вразило те, наскільки у готелі все було контрольовано.

«Їжу нам залишали біля дверей. Після стуку у двері, ми мусили зачекати 5 хвилин, і лише тоді вийти та забрати її».

Карантин Ігоря закінчився на 10-й день. А от у Роксолани симптоми хвороби з’явилися пізніше, ніж в чоловіка, тож вона пробула в готелі ще додаткових 5 днів.

«Навіть попри одноманітність, ми старалися знаходити теми для щоденних розмов. Ми обговорювали їжу, яку сьогодні їли, фільми, які переглянули та просто морально підтримували один одного. Наш роздільний медовий місяць став для нас невеличким випробуванням. Після цього ми ще більше почали цінувати час, проведений разом», – підсумовують молодята.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter