Як у ВНУ вітали першокурсників. ФОТО

05 Вересня 2021

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулося урочисте відкриття нового навчального року та інавгурація студентів.

Про це повідомляють на сайті вишу.

Розпочалося дійство біля головного корпусу університету. На захід завітали почесні гості, зокрема митрополит Луцький і Волинський Михаїл; депутат Верховної Ради України, член Наглядової ради Університету Ірина Констанкевич; голова Волинської обласної ради Григорій Недопад; заступник голови Волинської ОДА Людмила Тимощук; заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк і низка інших почесних гостей, більшість із яких – наші випускники.

Студентів на успішне навчання благословив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Згодом представники духовенства відслужили молебень. Після цього студенти-першокурсники хором промовили обітницю й усі присутні урочистою ходою центром міста вирушили до університетського стадіону імені Віктора Завацького, де продовжилося святкове дійство.

Нових Лесиних людей привітав ректор Анатолій Цьось. Він розповів про досягнення ВНУ імені Лесі Українки, назвав конкурентні переваги закладу вищої освіти та привітав молодь зі святом. «Шановні першокурсники, ви навчаєтеся у прекрасному Університеті з хорошими освітніми традиціями. Не лінуйтеся, будьте активними, проявіть себе у спорті, мистецтві, громадській роботі», – заявив Анатолій Цьось.

«Для університетів зараз непрості часи. Кожен заклад вищої освіти має мати своє обличчя, сформувати свою родзинку, навчитися жити в цьому світі так, як вимагає ринкова економіка. Від міністра освіти і науки України я знаю, що університетом, який показує найкращу динаміку заробляння коштів, є наш ВНУ імені Лесі Українки. Прошу привітати нашу спільноту з тим, що ми розвиваємося і маємо велике майбутнє, адже у нас потужний науково-освітній потенціал», – заявила депутат Верховної Ради України, член Наглядової ради Університету Ірина Констанкевич. Окрім цього, вона передала вітання від голови Наглядової ради ВНУ імені Лесі Українки, народного депутата Ігоря Палиці.

Окрім цього, вона передала вітання від голови Наглядової ради ВНУ імені Лесі Українки, народного депутата Ігоря Палиці.

До слова запросили голову Волинської обласної ради, випускника Університету Григорія Недопада, який поділився студентськими спогадами та зауважив, що закінчив заклад вищої освіти з відзнакою. «Чудово, що наша велика студентська сім’я постійно збільшується. Чим кращі результати демонструє Волинський національний університет імені Лесі Українки – тим вищий буде статус нашої області та нашого міста», – заявив Григорій Вікторович і привітав першокурсників зі святом.

Заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук зауважила, що вона також навчалася в Університеті імені Лесі Українки. Вона побажала студентам щасливого студентського життя: «Це найкращий час у вашому житті. Не втрачайте автентичність нашої землі, акумулюйте енергію і віддавайте її. Я хочу, щоб ви були справжніми патріотами».

«Віднині ви єдина університетська сім’я. Студенти – особлива каста. Я бажаю Вам використати час навчання на повну можливість», – звернулася до присутніх заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

Упродовж заходу нагороджували кращих студентів, які проявили себе у різних галузях. Під час урочистостей згадали й полеглих Героїв і студентів, які боронять нашу землю від агресора.

Дійство супроводжували концертні виступи Лесиних людей, присутні обмінювалися позитивними емоціями, знайомилися та робили пам’ятні світлини.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter