Як у Луцьку обирали найкращих собак усіх порід. ФОТО

30 Вересня 2018

Текст і фото: Оксана ФЕДОРУК

У Луцьку відбулася міська виставка собак усіх порід.

Захід, на якому зареєстрували близько ста собак-учасників, пройшов 30 вересня у Центральному парку.


Як розповіла одна із його організаторок, активістка та захисниця тварин Вероніка Федосова-Цибульська, цього року формат щорічної професійної виставки породистих собак трішки модернізували. Багато уваги приділили гармонійному співіснуванню людей і домашніх тварин в умовах міста, культурі утримання собак та гуманному ставленню до них.

«Цього разу вирішили зробити виставку більш відкритою, тому провели багато конкурсів у різних номінаціях, залучили спонсорів. Робимо акцент на вихованні дітей. Уперше в Луцьку проводимо конкурс «Дитина та собака», де оцінюється в першу чергу робота дитини і її взаємодія із собакою у тандемі», - сказала Вероніка Федосова-Цибульська.

Собаки «дефілювали» у професійному ринзі, а огляд породистих собак здійснювали судді Міжнародної кваліфікації. Серед кожної породи та її вікової категорії обирали найкращих, а у підсумку судді також назвали «Best in Show» – кращу собаку виставки не залежно від породи.

Наймолодшою учасницею стала 4-місячна мальтійська болонка, а найстаршою – такса 2010 року народження.

Головний інформаційний спонсор виставки «Таблоїд Волині» теж обрав свого фаворита і подарував невеликий сюрприз – безкоштовну публікацію. Вона дісталася 8-місячному самоїду Маку та його гоподареві Петрові Кушніруку. Тож зовсім скоро на сторінках видання прочитаєте про цього домашнього улюбленця.
Ще один гість виставки Василь Гагалюк із Ківерець має п’ять собак. На виставку, уже не вперше, привіз алабая Дею, якій також всього вісім місяців. Каже, для нього виставка – це як вийти в люди: і на когось подивитися, і себе показати.

На питання, чому обрав саме таку породу, яка вважається однією з найдавніших серед інших, посміхається і знизує плечима: «Це не можна пояснити. От як чоловік любить свою жінку, так само і тут».


Для дітей провели конкурс малюнка «Я та собака моєї мрії», де призом переможцю став величезний ведмідь Масяня. Також протягом виставки діяла PUPPY ZONE – облаштований майданчик для розваг цуценят і дітей.


Усі охочі могли придбати тематичні hand made еко-сумки або замовити портрет свого домашнього улюбленця.
***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter