Як пройшла річниця РЦ «Промінь». ФОТО, ВІДЕО

28 Серпня 2019

Розважальний центр «Промінь» поділився душевним відео та фотографіями з екологічного фестивалю #ecostrumfest та висловив вдячність всім небайдужим за підтримку.

«Привіт! Як нам сказали, Луцьк має свідомих людей! Раді чути про це від запрошених гостей, споглядати на це самим. Це був, дійсно, світлий день, як ми говорили у відеозапрошенні. Хочемо ще раз усім подякувати. Усім учасникам, спікерам, тим, хто розділяв наші переживання та підтримував. Тим, хто вірив, що обраний нами формат має право на життя... Йшли мурашки, коли на лекціях відповіді на питання, щодо сортування сміття, давали діти! Раді жити у місті думаючих людей! Любимо вас, ваш Промінь», – поділився РЦ «Промінь» на у соціальних мережах.

Нагадуємо, що на #ecostrumfest було багато різнотипних зон. Чотири лекції на болючі теми про екологію та збереження планети, такі як: сморід у Луцьку, сортування сміття, свідоме виховання дітей та життя у стилі «нуль відходів». Також на екофестивалі розмістилась зона для дорослих – арт-терапія, де можна було порелаксувати та відчути себе частинкою природи через творчість. Розважальна дитяча зона з майстер-класами та розвагами. Екоярмарок від місцевих та всеукраїнських виробників. Виставкова зона з екологічним транспортом та сонячними батареями.

Протягом дня гостей розважав діджей. Можна було поспостерігати, як стрітартер малює важливий заклик на картонних коробках. Вражали авторські перформанси на тему екології. І увечері, під захід сонця, додав атмосфери інструментальний гурт.

Більше фото з екофестивалю можна переглянути за посиланням.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter