Як попрощатися із самотністю: лучани зняли фільм «Спілкування». ВІДЕО

19 Травня 2020

У вільному доступі з’явився фільм «Спілкування», п’ятий із серії фільмів «Поговоримо про сім’ю». Автором стрічки стала луцька студія «Правда PRO», а ідейними натхненниками – МБФ «Молодь з місією».

«За статистикою в Україні розлучається кожна друга пара. Ще 20-30 років тому розпадалося лише 30 % шлюбів. Як свідчать різні дослідження, головними причинами розлучень є конфлікт інтересів, непорозуміння та відсутність психологічної і практичної підготовки партнерів до сімейного життя. Це виявляється в неуважному ставленні та грубих стосунках одне до одного, взаємних образах і приниженні, невмінні поступатися одне одному, згладжувати й усувати конфлікти. Одним словом, у невмінні спілкуватися. І це не дивно, адже часто в сучасних сім’ях через те, що чоловік і дружина протягом дня багато часу приділяють роботі, дітям, телевізору, інтернету, хобі і т.д., наодинці подружжя проводять всього близько 4 хвилин в день», – йдеться в анонсі до відео.

Фільм «Спілкування» демонструє історію двох реальних людей з різних «світів», які зуміли знайти точки дотику, подолати перешкоди і через навик правильного спілкування налагодити близькість. Їхній приклад надихнув багато подружніх пар працювати над стосунками заради збереження сім’ї.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter