Як обрати оптимальні шухляди на кухню. ФОТО, ВІДЕО

20 Листопада 2020

Шухляди на кухні – один з невід’ємних та найважливіших елементів, оскільки саме вони відповідають за практичне та зручне зберігання, допомагають збільшити корисну площу, досягти порядку та ергономічності.

Які види висувних систем існують, в чому їх переваги та недоліки – відповісти на це питання допоміг власник компанії з виготовлення кухонь «Марксон».

Перший механізм, про який буде йти мова, – телескопічні напрямні. Основним їхнім недоліком є те, що вони не витримують великого навантаження. Якщо шухляди обладнані дотягом, то він, як правило, працює некоректно: у механізм потрапляє пил або інше сміття, змазка забруднюється, і ролики починають працювати погано.

На кухні ставити такі механізми компанія «Марксон» не радить, але використовувати їх для гардеробної, шаф-купе та інших меблів без великого навантаження цілком можливо.

Наступний тип напрямних – напрямні прихованого монтажу. Їхня особливість у тому, що механізми приховані під шухлядою. Ці шухляди можуть бути як повного висунення (коли шухляда повністю виїжджає), так і часткового (при висуненні шухляда не доїжджає приблизно на 5 см). Ці напрямні можуть бути з ручкою або з функцією Tip-On та спрацьовувати від натискання. Своєю чергою, функція Tip-On буває без дотягу, коли шухляду до повного закриття потрібно довести вручну, або з дотягом, коли ящик потрібно тільки штовхнути, і він дотягується сам.

Напрямні прихованого монтажу розраховані на велику вагу, для них виготовляють механізми на 35 кг та на 70 кг. Тобто, в такі шухляди можна складати досить важкі запаси.

Останній тип висувних механізмів, який компанія «Марксон» вважає найкращим та рекомендує, – танедембокс та леграбокс. Вони мають стильний зовнішній вигляд, зроблені з металу, можуть використовуватися з розділювачами, а також в них можна реалізувати приховану шухляду, яка висовується разом з основною.

Якщо ви думаєте над тим, які саме шухляди обрати, завітайте в офіс «Марксон» та протестуйте кожен вид висувних систем власноруч.

Для запису на безкоштовну консультацію телефонуйте за номером: +38 097 62 69 275.

Контакти компанії Markson:

фейсбук;

інстаграм;

сайт.

Адреса: м.Луцьк, проспект Перемоги, 1а.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter