Як можна точно дізнатись про стан свого здоров'я

25 Грудня 2019

Якщо на секундочку замислитися, то життя людини – не таке вже й довге. Не встигнеш озирнутися, як тобі вже за 50 років. Але ж ще так багато побачити прекрасного. Аби встигнути насолодитися всіма благами свого життя, дуже важливо відчувати себе добре. А що значить відчувати себе добре?

Ні для кого не секрет, що головне щастя життя – хороший стан здоров'я, адже лише так ми зможемо відчути всі блага цього життя. Тільки на хвилиночку згадайте ті моменти, коли ви хворієте. Хворій людині нічого не хочеться, головне – повернутися до того стану, коли ви були здорові.

Буддисти кажуть, що тіло людини – храм душі. І коли цей «храм» здоровий, то душа живе й не відчуває страждань. Хвороби бувають різні: одні виліковні, інші – невиліковні. До кожної з них потрібен індивідуальний підхід. Коли ви лікуєтеся правильно підібраними медикаментами, то хвороба буде переможена в найкоротші терміни. Тому дуже важливо знати вид хвороби та її назву, а вже потім приступати до лікування. Саме в таких випадках вам допоможуть медичні лабораторії. У МедЛаб можна здати аналізи та визначити недуги за кілька днів або навіть кілька годин!

Навіщо здавати аналізи?

Наш організм можна порівняти з автомобілем. Коли людина турбується про технічний стан авто, купує якісні деталі, вчасно міняє мастило, заправляє якісним бензином, то машина буде працювати справно й не підведе навіть у самих далеких поїздках. Так і організм людини потребує хорошого харчування і дбайливого догляду. А станцією «технічного обслуговування» можна назвати медичні лабораторії.

Для дослідження організму від вас вимагається лише декілька крапель крові – все інше зроблять досвідчені лікарі на сучасних каталізаторах. І буквально за добу ви зможете дізнатися показники гормонів, різних ферментів або клітин організму. Результати отриманих досліджень допоможуть лікарю поставити правильний діагноз або призначити точне лікування. Здавати аналізи може будь-яка людина, без направлення лікаря.

Найпоширенішим аналізом в Україні у 2019 році став загальний аналіз крові. І не просто так його здають як молоді, так і дорослі, адже він дозволяє дізнатись 12 показників, що містяться в крові. До того ж, до нього особливої підготовки перед забором крові не потрібно. Саме з цього аналізу у людини можуть бути виявлені «приховані» хвороби, про які він навіть не підозрював!

Які переваги дають приватні лабораторії?

Сучасні лабораторії дають масу переваг. Одна з них – сучасне обладнання, яке має всі сертифікати на проведення аналізів, що надає точні результати аналізів з мінімальною похибкою. Однак варто згадати, що на вірогідність результатів може також вплинути й сама людина. Тому, щоб результати були максимально точними, потрібно увечері, за день до аналізів, завершити вживати їжу і спиртні напої. Якщо ви йдете здавати аналіз під час приймання препаратів, то вам обов'язково потрібно попередити про це лікаря, тому що результат аналізу може бути сильно спотвореним. Сучасні лабораторії дозволяють оперативно провести понад 900 видів аналізу. До переваг можна віднести невеликі черги, та обслуговування за попереднім записом.

У 2019 році лабораторія «МедЛаб» отримала нагороду в номінації «Медична лабораторія 2019 року». Народне голосування визначило саме цю лабораторію однією з кращих в Україні, адже вона дозволяє не тільки швидко й точно провести лабораторне дослідження, а й влаштовує різні акції, має можливість виїзду медсестри додому, а також дозволяє записатись на аналіз й дізнатися про його вартість в режимі онлайн.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter