На Волині звільнилися керівники двох медустанов

27 Квітня 2022

У двох волинських медустановах призначили нових керівників.

Кадрові питання розглянули під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, повідомляють на фейсбук-сторінці облради.

Заступниця начальника відділу майна апарату облради Анна Кузіна повідомила, що директор комунального підприємства «Волинський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Сергій Левчук подав заяву про увільнення його від виконання обов’язків керівника за згодою сторін.

Відтак, до призначення керівника у встановленому законом порядку або видання іншого розпорядчого документа профільною комісією рекомендовано тимчасово виконувачем обов’язків директора призначити Тетяну Самчук.

Ще одне кадрове рішення, яке було схвалене медичною комісією, зумовлене тим, що т.в.о. генерального директора «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Іван Нискогуз призваний до лав Збройних сил України. Тому виконання обов’язків керівника медустанови депутати рекомендували покласти на медичного директора цього ж закладу з амбулаторно-клінічної роботи Оксану Комар.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter