Як діти відпочивають у літньому таборі «Адреналін». ФОТО

06 Червня 2019

Текст і фото: Анна ІВАНОВА

«Адреналін Сіті» запрошує до літнього табору, який подарує дітям від 6 до 14 років незабутні враження. Перша зміна табору вже діє.

Про те, як діти проводять час під час канікул у таборі, дізнавався Район.in.ua.

Літній табір «Адреналін» – чудова можливість гарно провести час після навчання. Впродовж 10 днів – різна тематика, майстер-класи, цікаве дозвілля та нові знайомства.

З учасниками працюють досвідчені вихователі та аніматори, на території табору завжди є черговий лікар, а діти обов’язково мають медичне страхування. Також є дві вікові групи: 6-9 рочків та 10-14 років.


Впродовж дня дітвору тричі харчують. Зміна триває з 9:00 до 18:00. Кожен день у таборі є тематичним – краси, здоров’я, дронотехніки, музичний, театральний, кулінарний, спортивний, туристичний, науковий і танцювальний.

У таборі можна й отримати практичні знання. Адже проводять різні цікаві майстер-класи відповідно до тематики дня. Проводять їх професіонали своєї справи, які вміють зацікавити дітей.


«Цей табір відрізняється від інших тим, що в нас є мікс різних розваг. Є абсолютно унікальні дні. Наприклад, дня дронотехніки у таборах немає більш ніде, ні в Луцьку, ні на Волині загалом. Діти можуть побавитися з різними роботами та на власному досвіді переконатися, що наука є цікавою, що явища фізики прості та доступні, а хімія може бути захоплюючою. Ми доносимо дітям науку у практичній та дуже доступній формі. На території «Адреналін Сіті» є «Робологікум», який, до речі, є тільки в Луцьку й Києві. «Робологікум» – це академія пізнання та розвитку, де діти можуть усього торкатися руками», – поділилася маркетологиня КРЦ «Адреналін Сіті» Оксана Вашкевич.


Вона додала, що у літньому таборі «Адреналін» є доступ до різних розваг, які діють на території КРЦ. Це оновлений джампінг-центр, караоке, боулінг, лазертаг, батути тощо.

У таборі діти вчаться швидко рахувати, малювати, готувати, грати на музичних інструментах. Табір ідеально поєднує відпочинок та навчання. Також дітлахи проводять дозвілля на вулиці та відвідують Комплекс сімейного відпочинку «Ротонда».
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter