Як «Адреналін» Закарпаттям мандрував. ФОТО

18 Листопада 2019

Цікавим та позитивним видався вікенд для команди КРЦ «Адренаін Сіті»: мальовниче Закарпаття, три чарівні замки – Шенборнів, Паланок та Ужгородський, а також фестиваль молодого вина та сиру.

«Розпочалася наша подорож з "Адреналін Сіті", де нам в дорогу приготували смачний перекус кухарі зі спорт-бару "10 дерунів" (боулінг-клуб "Адреналін")», – йдеться у дописі на сайті «AdrenalinCity».

Першим туристичним об’єктом, який відвідали «адреналінівці»,був замок Шенборнів у селі Чинадієво, яке розташоване неподалік від Мукачева. Саме в ньому відбувалися зйомки «Снігової королеви» і культового серіалу «Сімнадцять миттєвостей весни». Але це лише окремі епізоди історії замку, яка сягає в XIX ст. Палац був зведений в кінці XIX сторіччя. Архітектори використовували модний в цей період неоромантичній стиль, об’єднавши найбільш колоритні риси романської і готичної архітектури. Замок Шенборн побудований за астрономічним принципом.

Потому подорож пролягла до перлини Закарпаття – замку Паланок у Мукачево. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку, а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок – непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.

Ужгородський замок, а скоріше, бастіон, також вразив масштабами. Ця фортифікаційна споруда знаходиться поруч із центром міста і нині використовується як краєзнавчий музей.

А кульмінацією подорожі стало відвідування фестивалю «Закарпатське божолє». Якої тільки смакоти довелося скуштувати мандрівникам: пікантний бограч, соковитий шашлик, запечені ребра, ароматну рульку, а також кільканадцять видів сиру, солодощів і, звісно, молодого вина.

Поїздка стала можливою завдяки згуртованості колективу, який напередодні цьогорічної Спартакіади виграв подарунковий сертифікат на 10 тисяч гривень за знання корпоративної культури.

Хто гарно працює, той добре відпочиває!0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter