«Я не просила мене рятувати», – росіянка з Волині записала емоційне звернення до загарбників

17 Березня 2022

Громадянка РФ Євгенія Гапонович проживає у Нововолинську вже десять років та виховує тут сина, який навчається в одному з міських ліцеїв. Дівчина у соціальній мережі донесла свою думку до росіян та закликала їх зупинити війну, вона розповіла що їй тут добре живеться і не потрібно її визволяти.

31-річна мешканка міста звернулась до росіян, аби розповісти про відношення України до громадян російської федерації, які за різних умов вирішили змінити місце проживання, пише «Буг».

Євгенія Гапонович у трирічному віці переїхала в Україну. Закінчила школу в Іваничах, здобувала освіту у Львівському державному університеті. Жінка зазначила, що ставлення до росіян та українців у «бандерівських» куточках країни зовсім не відрізняється.

«На території рідної країни була лише три рази та все ж маю паспорт громадянки російської федерації. У мене є посвідка на постійне проживання. Тобто є усі права, як і в українців, окрім голосування на виборах», – розповіла Євгенія.

Головна мета активістки донести росіянам правду та розповісти про проживання їхніх громадян на території України.

«В Україні триває війна не на життя, а на смерть. Це моя спроба донести інформацію росіянам, тому що думаю, що нас таких чимало. Прошу взяти приклад тим громадянам, які проживають та проживали на території України, аби розповісти правду», – зазначає дівчина.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter