«Я і собака моєї мрії»: луцький конкурс, що додав цій осені тепла

01 Жовтня 2018

30 вересня у Луцьку відбулася подія, яка додала чимало позитиву і теплих барв у буття нашого міста: Луцька міська виставка собак всіх порід та племінний огляд.

Особливу увагу на події привернув майданчик Puppy Zone. Щирість дітей та безпосередність собак – хто це бачив, той, мабуть, ще багато днів буде усміхатися. А дитячий конкурс малюнку «Я і собака моєї мрії» кожного з відвідувачів виставки повернув у дитинство, коли віра у добро була безмежною, мрії сміливими і безкомпромісними і коли всі ми мріяли про Свого Собаку.
Такі події виховують добро, гуманність і відповідальність. Спонсорами дитячого майданчика та конкурсу дитячого малюнку став завод «Кромберг енд Шуберт». Чому потужне підприємство долучається до таких ініціатив? Розповів Олександр Шаварський, фінансовий директор «Кромберг енд Шуберт»:

«Спілкування людини з твариною в урбаністичних реаліях – це завжди позитив. А для дітей це був свого роду освітній захід. Побачити собачок, зрозуміти, що це живі істоти, які мають свої почуття, про яких треба дбати, за якими потрібно доглядати – це виховання відповідальності і поваги до тварин. Зараз у всьому світі пропагується повага до тварин, у всіх розвинутих країнах питання гуманності та відповідального ставлення до них – серед пріоритетів. Ми долучилися до ініціативи, бо такі заходи змінюють обличчя міста, роблять його більш гуманним та відкритим».

«Ми знаємо те, що завод Кромберг енд Шуберт веде активну діяльність в соціальному житті міста, вихованні дітей. І ми теж цього року вирішили на нашій виставці зробити акцент саме на дітях, на екологічному вихованні. Тому що кінологія має до цього пряме відношення. І тому у нас буде відбувався дитячий конкурс «Дитина та собака». Дякуємо керівникам заводу, що погодилися бути нашими спонсорами на конкурсі дитячого малюнка «Дитина і собака» і спонсором нашого дитячого майданчика. В Луцьку таке вперше, до нас ще ніхто не робив. Ми раді, що на нашу ініціативу відгукнулися. І якщо дійство цього року пройде вдало, то наступного разу ми будемо робити Всеукраїнську виставку більшого масштабу», – зазначила Вероніка Федосова-Цибульська, член Оргкомітету Луцького МО собаківництва КСУ «Любарт».


Емоціями від дійста поділилася семирічна переможниця конкурсу «Наймолодший власник собаки» Діана Нестерук:

«Це моя собачка (показує). Мені її хотілося з самого малку і я просила маму купити. Я дивилася різні виставки в інтернеті і мені дуже хотілося саме таку породу. Найбільше за собачкою доглядаю я. Мені це не важко, навпаки весело і приємно».

«Ми дуже задоволені, що прийшли на подію, отримали подарунок. Хороша погода, багато людей прийшли показати своїх песиків. Вважаю, що для дітей дуже важливо мати тваринку, друга. В них це виховує почуття турботи, відповідальності. Донька прибирає, вигулює, годує. Собачка у нас – Мальтійська болонка, місяць тому купили, назвали Мія. Це донька захотіла. У неї двоє братиків, вони між собою граються, а їй немає з ким, тепер це її подруга», – розповідає мама переможниці Неля Нестерук.


Юні учасники конкурсу теж поділилися своїми враженнями:

Максимко, 10 років

«Вдома маю собачку мопса. Дуже люблю тваринок. А собаки мені подобаються тому, що з ними можна погратися і поспати».

Інна, 11 років

«В мене собачка породи Той-тер’єр і звуть його Той-Той. Саме його я малюю на конкурс. Собак я дуже люблю».

Оля, 12 років

«Маю собачку-дворняжку. Дуже хочу Самоїда. Малюю себе і Самоїда. Сьогоднішня подія мені дуже подобається. Собак дуже люблю, навіть сама не знаю чому, просто подобаються»

Ангеліна, 9 років

«У нас вдома троє собак. Вони сьогодні беруть участь у виставці. У нас два Кане-корсо і німецька вівчарка. Собак я люблю, бо вони дружелюбні і красиві»

Аня, 11 років

«Мій песик завжди веселий, хоче гуляти. Коли не ходить на вулицю, то сумує, але сьогодні він в тонусі і має отримати свою нагороду. Я люблю собак і їжачків і в нас ще є африканський їжачок. Вони всі дружать».

Вова, 8 років

«В мене собака Афганська борзая. Вибирала мама і мені подобається».

Софія, 9 років

«У мене Чіхуахуа. Це улюблена порода моя і моєї мами. Мені дуже подобається конкурс, бо я люблю малювати»

Олена, 10 років

«У мене собачка Джек Рассел Тер’єр і її звуть Лаккі. Собачку вибирала я. Побачила таку в Ютубі, вона мені сподобалася, бо активна. А доглядаємо її ми з мамою».


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter