Варто жити: луцький кінооператор зніматиме фільм про боротьбу з раком

25 Липня 2019

Волинянин Сергій Михальчук стане оператором для великого мультимедійного проекту, в рамках якого видадуть книгу, засновану на подіях з життя відомої телеведучої Яніни Соколової. Ідейні натхненники стрічки планують зняти повнометражний художній фільм «Я, НінаІ #Варто жити» та кліп на саундтрек до фільму – пісню «Сьомий день» гурту «Друга ріка».

Головні ролі зіграють Яніна Соколова, Валерія Ходос та Валерій Харчишин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЖІНКА З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ ТА МУЖНІСТЮ»: НА «БАНДЕРШТАТІ» ВИСТУПИТЬ ЯНІНА СОКОЛОВА

«Проект «Я, Ніна» допоможе онкохворим людям усвідомити цінність свого життя та почати боротися за нього. Це, в першу чергу, місійний проект, який паралельно спрямований на привернння уваги та розвиток в кількох напрямках серед яких: паліативна допомога та розвиток хоспісів в Україні, доступ до медичного канабісу разом з Українською асоціацією медичного канабісу, допомога фонду «Зелений Слон», який реалізовує мрії онкохворих діток, соціальна ініціатива Hair for Share – виготовлення перук для дітей, які втратили волосся внаслідок хіміотерапії», – коментують на сторінці проекту.

Сергій захоплюється Яніною і розповідає, що ця історія теж є дуже близькою для нього.

«Я добре розумію, як у нашій країні живеться хворим. У мене не було раку, проте я перехворів на неменш серйозні хвороби: 2 тропічні малярії. Я залишився живим лише з Божої волі», – прокоментував кінооператор.

Збір коштів на підтримку проекту проводиться на сайті.

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter