«Хочу! Вмію! Зможу!»: як луцькі четверокласники відсвяткували маленький випускний. ФОТО

31 Травня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

30 травня відбулася грандіозна подія в житті 4-Г класу Луцької гімназії № 21 власне свято з нагоди закінчення початкової школи. Захід відбувся у таборі «Орлятко» (с. Сирники), де дітям влаштували безліч атракцій та відвели величезну територію для ігор.

Школярі брали участь у різноманітних розминках та естафетах, які підготував для них заслужений тренер України з пауерліфтингу, тато двох донечок Олег Хом'як. Він навчив майбутніх п’ятикласників працювати в команді та серйозно вплинув на подальші спортивні досягнення школярів. «Навіть якщо ти впав, потрібно вставати», стверджує Олег.

Мами також зробили важливий внесок у свято: готували смаколики, підтримували дітей та проводили різні цікаві ігри. Саме вони, на чолі з Тетяною Репницькою та Наталею Хом'як, були головними організаторками неймовірного свята.

А Наталя Палійчук, мама із золотими руками, особисто провела майстер-клас з виготовлення сукенок, головних уборів та прикрас. Матеріалом для роботи стали квіти, листя, гілки та навіть шишки.

«Я дуже люблю, коли діти проводять час з батьками, а не з телефонами. Люблю, коли вони разом організовують ігри, змагання. А маючи Олега та Наталку Хом'як – все це стало цілком можливим», – прокоментувала Алла Федорівна, перша вчителька 4-Г класу.

Діти задоволені, мами посміхаються, вчителі щасливі та зі сльозами на очах – так відсвяткували свій маленький випускний майбутні п’ятикласники.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter