Хабарі, ейджизм, легальна зброя: про що розповів головний патрульний Волині в ефірі телешоу. ВІДЕО

21 Червня 2019

Начальник управління патрульної поліції у Волинській області Андрій Крутень став гостем суспільно-політичного ток-шоу Волині «Протилежний погляд». В числі інших тем, під час ефіру головний волинський патрульний розповів, чи пропонували йому хабарі та оцінив ступінь довіри лучан до співробітників патрульної поліції.

Щодо хабарів Андрій Крутень запевнив: гроші йому ніколи не пропонували.

«Мені ніколи не пропонували хабар, всі знають нашу категоричну позицію. Хочу нагадати: якщо мені поступить така пропозиція, я встановлю цю особу, викличу на місце слідчо-оперативну групу і проведу належне документування», – попереджає очільник патрульної поліції.

Також під час інтерв’ю ведуча Галина Падалко торкнулася теми молодого віку головного патрульного області (Андрій Крутень 1991 року народження). На питання, чи стикався він з проявами ейджизму, очільник відповів: «Безумовно, закиди щодо молодого віку досі лунають. Але критика – це нормально. Я завжди готовий до співпраці. Тільки після оцінення моєї роботи можна робити висновки. Повірте, я зустрічав і молодших за мене людей, які є справжніми фахівцями в своїй галузі».

Про що ще розповів Андрій Крутень у програмі «Протилежний погляд» – дивіться у відео:

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter