Готовий бізнес-проект мийки самообслуговування – для тих, хто хоче заробляти більше

26 Листопада 2019

Скільки людей мріє про власний бізнес? А скільком вдалося реалізувати свої ідеї? Хто зміг впоратися з труднощами і не скласти рук при перших проблемах? Насправді, реально успішних підприємців, які не просто виходять у нуль, а чудово заробляють, не так вже й багато. Якщо ви хочете отримувати більше або почати власну справу, тоді мийка самообслуговування під ключ саме для вас!

Переваги виду бізнесу очевидні: не потрібен великий штат працівників або взагалі можна обійтися без них, не потрібно постійно бути на об’єкті та контролювати його. Як відкрити автомийку без зайвих клопотів? Звернутися до компанії-бренду, що вже має готовий успішний бізнес-проєкт!

Будівництво автомийки під ключ від Green Wave: надійно, професійно та сучасно!

Ця компанія вже відома серед українських водіїв та бізнесменів, які працюють у мийному бізнесі. Green Wave зарекомендував себе як справжнього профі, який забезпечує не лише будівництво автомийки під ключ, але ще безліч інших задач – реалізує проект «від А до Я».

Будівельний етап охоплює чималу кількість різних видів робіт: пошук ділянки, підготовка ґрунту, прокладання каналізації та електромережі, залив монолітних систем переливів тощо. Як розумієте, це ще не кінцевий перелік, саме тому будівництво під ключ позбавить вас головного болю, адже окрім пошуку безпосередніх виконавців, треба замовити матеріали, а це окрема історія...

До речі, у «Грін-Вейв» виконують не лише будівельні, але й монтажні та облицювальні роботи, до того ж, без долучання посередників, – для них важливий результат, за який відповідає вся команда. Для кожного нового проекту складають бізнес-план автомийки, де прораховують ризики, перспективи, формують кошторис. Напевно, ви чули від когось або самі стикалися з проблемою «непередбачуваних» витрат, але з «Грінами» такого не буде! Одна з важливих рис компанії – чесність та прозорість ведення бізнесу. Для тих, хто хоче отримати консультацію чи почитати корисну інфу, є сайт greenwave. Будьте певні, отримаєте відповіді на всі запитання!

Рентабельність мийки самообслуговування та інші нюанси

Окупність та рентабельність автомийки самообслуговування залежать від регіону, комплектації, розміру інвестувань, звісно. Проте, важливо з перших днів впроваджувати професійний підхід у своїй роботі, люди побачать це та оцінять.

Купити автомийку самообслуговування особливо вигідно для великих міст, хоча і містечка також чудово підходять. Середня окупність 37-50 місяців, однак у мегаполісах та столиці цей термін удвічі менший.

Чому ще варто відкрити мийку самообслуговування від «Грін-Вейв»:

♦ реалізація проєкту з нуля;
♦ використання професійного обладнання від світових брендів;
♦ виготовлення ефективної органічної автохімії «Грін Вейв»;
♦ допомога з оформленням документації;
♦ бренд знають та поважають.

Якщо ви дійсно хочете вигідно вкласти кошти та отримувати стабільний пасивний дохід, тоді green wave ua стане ідеальним інструментом для створення бізнесу вашої мрії.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter