Успішно!

ГО «Ділові українські жінки» діятиме на Волині

Відома в Україні громадська організація «Ділові українські жінки» (ДУЖ) відкрила відокремлений підрозділ у Волинській області. 

Відома в Україні громадська організація «Ділові українські жінки» (ДУЖ) відкрила відокремлений підрозділ у Волинській області. 

Засновницею та ідейною натхненницею ДУЖ є власниця Ювелірного Дому ZARINA Наталія Колодницька (Нетовкіна). Саме після її візиту до Луцька близько місяця тому на зустріч з активними лучанками, про яку писав «Таблоїд Волині», пані Наталія та правління організації прийняли рішення відкрити відокремлений підрозділ на Волині.

Наталія Колодницька (Нетовкіна) зустрілась з активними лучанками
Наталія Колодницька (Нетовкіна) зустрілась з активними лучанками

Метою діяльності всеукраїнською організації «Ділові українські жінки» є підвищення рівня духовності, національної свідомості, громадської активності та особистої відповідальності громадян, організацій і населення загалом, утвердження в суспільстві загальнолюдських цінностей, а також об’єднання навколо цієї мети самодостатніх, освічених, толерантних, мислячих, ініціативних, відповідальних ділових жінок, які досягли успіхів у різних сферах життя та готові інвестувати свої часові, матеріальні, інтелектуальні ресурси в розвиток України, її державних і суспільних інституцій та громадян.

Символ ГО «ДУЖ»
Символ ГО «ДУЖ»

Президенткою відокремленого підрозділу на Волині призначили Дарину Самолюк, яка на сьогодні є власницею та керівницею тренінгового центру EGO (ego.org.ua). Тренінг-центр в Луцьку вже п’ятий рік реалізовує проекти у сфері психології. Діють програми: «Духовна психологія», програми з ментальної генетики, дієтології, нумерології, арт-терапії, фінансової грамоти для дорослих та дітей.

Дарина Самолюк
Дарина Самолюк

Дарина Самолюк – активна молода лучанка, яка закінчила гімназію №4 у Луцьку, далі навчалася в НаУ «Острозька академія», отримала там ступіні магістерки права та магістерки психології, також викладала вісім років в Інституті права НаУ «Острозька академія».

Дарина має досвід роботи з грантовими соціальними проектами, досвід роботи редакторкою газети, є авторкою інтерактивних посібників з теорії держави та права.

Наразі Дарина Самолюк працює в сфері психології, окрім керівної функції у тренінг-центрі реалізовує власний проект для дорослих «Знайти покликання», допомагає підліткам у виборі майбутньої професії, проводить тренінг «Мрії здійснюються» (dreams.org.ua).
Одружена, мама трьох прекрасних дітей.

Щодо діяльності новоствореного відокремленого підрозділу ГО «ДУЖ» у Волинській області, то специфікою його діяльності стануть наступні напрямки:

• організація та проведення на території Волинської області заходів, реалізація різноманітних проектів в межах мети діяльності всеукраїнської організації;

• популяризація психології та психогігієни в суспільстві;

• ініціювання та підтримка проектів в процесі реформування освіти в Україні і взаємодія в межах даного напрямку з державними та недержавними організаціями різних форм власності; 

• популяризація правової культури громадян, організацій різних форм власності; ініціювання та реалізація проектів, спрямованих на підвищення правової і соціальної відповідальності бізнесу; 

• ініціювання та реалізація проектів, спрямованих на розвиток лідерства жінок, молоді, дітей. 

Значок з символікою ГО «ДУЖ»
Значок з символікою ГО «ДУЖ»

В своїй діяльності відокремлений підрозділ громадської організації у Волинській області звертатиме увагу та ініціюватиме проекти з довготривалими соціальними результатами, а не на ініціативи, спрямовані на придбання матеріальних цінностей і надання фінансової допомоги.

Сьогодні формується склад членкинь відокремленого підрозділу, відтак запрошують усіх зацікавлених жінок, яким співзвучна мета діяльності організації, долучатися. Для цього можна особисто контактувати з Дариною Самолюк у Фейсбуці та Інстаграмі.

Окрім того, вже 29 травня в Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Коло жіночого партнерства», ініційований та організований ГО «Ділові українські жінки» та присвячений святкуванню 10-річчя організації. Форум має на меті об’єднати жіноцтво заради спільного духовного та економічного розвитку України, а також зміцнювати вплив та роль жінки в процесі реформуванні українського суспільства. В рамках діяльності організації жінки мають унікальну можливість для власного розвитку, обміну досвідом, підтримки, створення і реалізації спільних проектів на основі ціннісного партнерства.


Дарина Самолюк і Наталія Колодницька (Нетовкіна)
Дарина Самолюк і Наталія Колодницька (Нетовкіна)

 

Коментарі

Олена:

Вісім років???? Це коли вона встигла? Будучи в декреті з трьома дітьми ??

23 Травня 2019, 11:07

Додати новий коментар