George’s Club знову працює. Порушень не виявили. ФОТО

03 Грудня 2019

Цілодобовий заклад «George`s Club» оприлюднив офіційні звіти про результати лабораторних досліджень від 2 грудня 2019. У закладі абсолютно безпечно, кажуть в адміністрації та представляють офіційні документи.

Безпеку підтвердили у державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Спеціалісти служби двічі перевіряли кухню та проводили санітарно-гігієнічні випробування: до її закриття адміністрацією та після генерального прибирання. В обох змивах небезпечних показників не виявлено.

Адміністрація закладу вважає, що інформація про це повинна бути відкритою та доступною, адже гості закладу, їхнє здоров’я та хороший настрій – основне, заради чого працює величезна команда George`s Club. Саме тому висновки служб за необхідністю можуть бути пред’явлені будь-якому гостю задля повного комфорту відпочинку. Також результатами лабораторних досліджень в George`s Club поділилися з «Таблоїдом Волині».Нагадаємо, 22 листопада заклад повідомив про тимчасове закриття кухні. Це сталося внаслідок звернення гостей, які відпочивали у George`s Club з 16 на 17, за допомогою до інфекційної лікарні наступного дня. Для повної безпеки своїх гостей заклад двічі пройшов перевірку, яка не виявила жодних порушень.

George’s Club працює у звичному режимі: боулінг та більярд – цілодобово, ресторан-караоке – з 20:00 до 6:00 щодня. Заклад запрошує лучан та гостей міста на смачні страви та запальний відпочинок, адже тут дійсно комфортно та безпечно для дорослих та дітей.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter