«George’s Club» – популярний осередок цінителів боулінгу та більярду. ФОТО

24 Квітня 2019

Найбільший зал для гри в більярд у Луцьку розташований на третьому поверсі РЦ «Промінь». Поруч із ним – зал для гри в боулінг. Обидва чекають на гостей цілодобово, то ж лучанам немає причини обмежувати свій відпочинок.

В залі більярду 14 столів, з них 10 – для гри в «Піраміду» («російський більярд») і 4 – в «Пул» («американка»). Тут панує спокійна і розважлива атмосфера. Тому ті, хто втомився від гучної музики в закладах і хоче поєднати смачну їжу та захоплюючу гру, обирають саме «George’s Club».


За драйвом і активним відпочинком радимо йти в боулінг. Тут завжди людно і привітно. Комфортну гру забезпечує найкраще обладнання всесвітньо відомої компанії Brunswick Bowling & Billiards Corp., яка більше п'ятдесяти років являється займає лідерські позиції серед світових виробників обладнання та устаткування для боулінгу. Окрім того, тут завжди раді дітям. В залі є спеціальне обладнання для того, щоб найменші могли спробувати і навчитися грати в боулінг. Для дітей існує спеціальна пропозиція: одна година боулінгу всього за 80 грн., яка діє з 10:00 до 16:00 в будні.

А для тих, хто хоче заявити про себе і навіть вибороти призові місця на базі George’s Club постійно проводяться змагання з боулінгу та більярду.

Слідкуйте за подіями на офіційній сторінці «George’s Club» у Фейсбуці та приходьте на третй поверх РЦ «Промінь» в будь-який зручний для вас час.

Телефон: +38 050 490 77 13.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter