«Ганебна ситуація»: на Волині – скандал в закладі, де доглядають за літніми людьми. ФОТО

20 Квітня 2023

У селищі Благодатне Нововолинської громади скаржаться на неналежні умови для літніх людей у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання. До мера Нововолинська звернулися родичі однієї з мешканок відділення стаціонарного догляду зі скаргами на неналежні умови проживання та невчасне надання медичної допомоги.

Про це повідомив мер міста Борис Карпус, передає ВСН.

«Ганебна ситуація склалася у відділенні стаціонарного догляду в Благодатному.

До мене звернулися родичі однієї з мешканок цього закладу зі скаргами на неналежні умови проживання, невчасне надання медичної допомоги. Хоча відділення постійно забезпечується всім необхідним, отримує гуманітарну допомогу від міжнародних організацій.

Відразу доручив профільному заступнику розібратися в ситуації. Директор цього закладу, замість надати пояснення, дозволив собі лише хамство і грубість. Ставлю питання про його звільнення. Таким особам не місце серед керівників установ у громаді.

Подібні випадки – неприпустимі. Ніхто не має права знущатися з літніх і хворих людей.

Ініціюю також службове розслідування, щоб усі винні були покарані. Буду контролювати весь процес особисто і повідомлю про результат. Слідкуйте», – написав Богдан Карпус.

Очевидно, мова йде про випадок, про який написали у фейсбуці. У групі «Нововолинськ буденний» опублікували фото бабусі, яка перебуває у лікарні. За словами автора допису, бабуся отримала перелом, перебуваючи під опікою у даному закладі по догляду за людьми похилого віку.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter