Ексучасниця «Холостяка-12» розповіла про скандали зі свекрухою-росіянкою. ВІДЕО

22 Січня 2023

Ексучасниця 12 сезону проєкту «Холостяк» Вікторія Варлей розповіла про скандали з мамою свого чоловіка, американця російського походження Петра Камболіна.

Як пише Телеграф, у інтерв'ю з журналісткою Анною Олицькою Варлей поділилась, що Наталія Петрівна (а саме так звуть свекруху зірки) в перші дні повномасштабної війни росії проти України прямо заявляла актрисі, що так українцям і треба, і що нібито ми це заслужили.

«Було дуже складно на початку війни з нею. В нас суперечки, тому що мені було незрозуміло, коли мої батьки сидять в підвалі, вона намагалась якось жартувати. Потім вона вибачалась переді мною.

Вона сказала: «Я намагалась тебе прощупати, що ти за людина». Я кажу: «Наталія Петрівна, якщо ви мене хотіли прощупати, коли в моїй країні йде війна, мої батьки сидять у підвалах, не знаю, чи живі мої батьки… Якщо ви дожили до 75 років і ви не розумієтесь на людях… Ну тут питання до вас», — розповіла Варлей.

За її словами, зараз її свекруха знаходиться в Москві. Але чоловік актриси Петро Камболін, який за свої роки прожив в різних країнах і вже більше 20 років мешкає і працює в США, засуджує дії президента росії путіна.

«Він дуже підтримує Україну, він реально бажає, каже «Я хочу, щоб прилетіло до Москви, щоб вони відчули, що це таке, як це». В нього в росії немає нічого, навіть російського паспорта», — сказала актриса.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter