Екс-лучанка зібрала українських музикантів на квартирнику в Києві. ФОТО

27 Січня 2020

У Києві відбувся музично-поетичний вечір української поетки і співачки, солістки гурту «VLASNA», уродженки Луцька Тетяни Власової. Вечір у форматі квартирника був приурочений до Дня Тетяни і мав назву «Таня розказує історію» – за аналогією з однойменним блогом Власової.

Про це повідомила прес-служба співачки.

Ведучою вечора стала ще одна колишня лучанка – теле- і радіоведуча Світлана Рижук. До речі, вони з Тетяною Власовою – колишні однокласниці.

На вечорі, розділеному на декілька тематичних блоків, Тетяна читала свої вірші, а також виступали спеціальні гості заходу – відомі українські музиканти. Зокрема, музичну частину вечора розпочав Alex Silakov – композитор, соліст у власному інді-електронному проекті, який дебютував минулого року на відомому лейблі Masterskaya. Кілька пісень виконав Олексій Шманьов – лідер українського гурту «Entree». Свої вірші на вечорі читав також Сергій Смальчук – теле- і радіоведучий, журналіст, актор, тексти якого можна почути в репертуарі гурту «Без обмежень».

Ще одним спеціальним гостем вечора став Іван Марунич – фронтмен гурту «Nravitsa Planet», учасник гурту «Ол.Ів.Є», популярний блогер. А завершив захід своїм надзвичайним виступом фронтмен гурту MOTANKA Віктор Верба (Жалнін). Серед гостей вечора був відомий український музикант, фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк.

«Я завжди любила День Тетяни і зараз люблю його особливо, – зізнається Тетяна Власова. – Мій день народження влітку, він припадає на Одеський міжнародний кінофестиваль, PR-директоркою якого я є, тож доводиться святкувати в робочому режимі. А 25 січня – саме та дата, коли можна зібрати хороших друзів і разом гарно провести час. Це ми і мали на меті, організовуючи цей вечір-квартирник. Я рада, що все пройшло саме так, як планувалось, і дуже вдячна кожному, хто долучився до цього заходу!».

До речі, на вечорі Тетяна Власова і Світлана Рижук оголосили про старт всеукраїнського поетичного проекту, подробиці якого обіцяють розповісти зовсім скоро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТЕПЕР ЇХ П'ЯТЬ»: РОКЕРКА З ВОЛИНІ ЗРОБИЛА НОВЕ ТАТУ. ФОТО
7

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter